Wpis z mikrobloga

już raz podawałem, ale proszę łap wycięty fragment screena.


@Kajtosz: W sensie potrzebuję liczby i konkretne badania/statystyki, a nie propagandowe jpegi ;d

czyli jak coś Ci pasuje do światopoglądu, to statystyki policyjne są ok.

Jeżeli nie pasuje do światopoglądu, to inne dane są wiarygodne?


@Kajtosz: Nie, zupełnie nie.

Po prostu uważam, że sobie zmyślasz bajkę pod nieistniejące dane.

to badania dotyczące pozytywnego wpływu na biznes, to nie ma wiele wspólnego
johny-kalesonny - > już raz podawałem, ale proszę łap wycięty fragment screena.

@Kaj...
@Kajtosz: I też można się zastanowić, czy działalność Jezuitów dla przykładu nie pomogła miejscowej ludności by wprowadzić większą wolność / edukację - ale to jest też mocno złożony problem, bo jest zamieszana w to jeszcze korona i możnowładcy. I też niektórzy Jezuici to również byli zbrodniarze

Tak czy siak, przesrane było wtedy dla miejscowych
@johny-kalesonny:

Oczywiście, jest na to masę badań: https://hbr.org/2016/11/why-diverse-teams-are-smarter

Zróżnicowane zespoły podejmują lepsze decyzje, a lepsze decyzje mają wpływ właściwie na wszystko dookoła. Od polityki po życie konsumenta.


Czytałeś w ogóle te badania? Bo większość z dużych badań cytowantch w tekście wskazuje jedynie na korelację. Równie dobrze może to oznaczać, że firmy posiadające zróżnicowane zespoły osiągają większy sukces jak i to, że firmy osiągające sukces przyciągają zróżnicowane zespoły.

Jedno z badań odnosi
@johny-kalesonny dyskryminacja mężczyzn jest zgodna z prawem i to w wielu istotnych przepisach.
Konfederacja sprawia, że policja nie przejmuje się zgłoszeniem typu "baba go bije" a mężczyźni na całym świecie uchodzą za "silnych", którzy nie mogą okazywać słabości? Tego drugiego obrazu oczekują kobiety i nie zmienia tego deklaracje z ich strony, że "mężczyzna może płakać", bo do tego prawie każda powinna dodać "ale akurat nie mój".
Co za fikoł xDDDD <3


@johny-kalesonny: .., refuses to elaborate. To przyznaj, o jaki zapach według siebie chodziło w tej wypowiedzi - perfumów, konkretnie damskich, czy nie wiem, żeńskich narządów płciowych? Zrób mi tę przysługę i podziel się jakakolwiek inną teorią