Wpis z mikrobloga

@Akuzativ94: owszem, ale jak ktoś brał tren to ta pewność siebie, te uczucie bycia bogiem, że możesz każdego poskładać w pół, no nie powtórzę takiej kuracji, ale mam ciekawe doświadczenia
  • Odpowiedz
@lukiboss

@Akuzativ94: owszem, ale jak ktoś brał tren to ta pewność siebie, te uczucie bycia bogiem, że możesz każdego poskładać w pół, no nie powtórzę takiej kuracji, ale mam ciekawe doświadczenia


To ja tak mam po mocnej herbacie
  • Odpowiedz
@Sarza01: a gdzie tam, molly nigdy nie powinna powodować agresji a euforie, ktoś Ci żeniony materiał sprzedał. Załaduj sobie pregaby w dawce rozrywkowej to będziesz wiedział jak powinno działać MDMA
  • Odpowiedz
@Leniek: niby tak ale nie do końca. znaczy wiem że masz racje i wiem że tak powinno być.
ale z drugiej strony piguły nie zawsze są na samym mdma - i też potrafią wywoływać nieśmiertelność. Odnosiłem sie np do sytuacji jak z filmu gdzie ewidentnie w użyciu były piguły czyli teoretycznie popularne mdma.

Tak czy inaczej mas 100% racji - czyste mdma wywołuje głównie euforie, miałem przyjemność doświadczyć. xD trochę niepotrzebnie
Sarza01 - @Leniek: niby tak ale nie do końca. znaczy wiem że masz racje i wiem że tak...
  • Odpowiedz
@Sarza01: dobre MDMA, to gnie na miękko i jest tak pluszowo, że położysz się na poduszce z papieru ściernego i będzie git xD
Za to piguły z PMA dają uczucie nierozjebywalności , ale z tym ostrożnie, bo temperatura ciała już bardzo niebezpiecznie wzrasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz