Wpis z mikrobloga

Festiwal plucia na Polskę i Polaków xD
Uwielbiam. Ciekawe jakie Wy macie mordy i jak się ubieracie.
Zalatuje od was mentalną wiochą. Pajace.
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Ale kto nas siłą odrywał i dolepiał? Były uczciwe wybory, Polacy zagłosowali. Potem było referendum, też Polacy głosowali. A to że tam prezydent chlał, a do głosowania zachęcał papież to już specyfika regionu. UE jest zjednoczona w różnorodności. Należy być z Polaków dumnym, bo po tych wszystkich perturbacjach sami obrali drogę zachodu. Zresztą Ukraińcy i Białorusini też chcą teraz być częścią zachodu, tylko mają bardzo utrudnione zadanie.
  • Odpowiedz
Takie rzeczy pokazują jak polska się rozwinęła.


@TenXen47: No tak. W dzisiejszych czasach to by trzeba wejsciowki rezerwowac online na pol roku przed i by byly wszystkie wyprzedane 2 godziny po otwarciu rezerwacji.
  • Odpowiedz
@TenXen47: Rok mojego wybycia z Polski razem z całą rodziną, wszystko zaczynało się od nowa, nowa szkoła, nowy język, pierwsza praca, własna rodzina, a po latach chyba po 8 przyjechałem na wakacje zobaczyć dziadków, resztę rodziny i znajomych, już wtedy Polska była nie do porównania z 2005 rokiem, rodzina nic się nie zmieniła ciągle nosy do góry i mało i mało, dziadki jak to dziadki dla nich to Polska to Polska
  • Odpowiedz
@TenXen47: Z takich ciekawostek, za łebka, pracowałem na ten budowie. Te kolorowe panele na rogach galerii, to moje dzieło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeśli ktoś nie pamięta, wtedy było bardzo ciężko o pracę, dlatego padł tam mój niechlubny rekord, dniówka od 7:30 rano do 21:15.
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że Polacy dalej są prostym wschodnim ludem na który działają wschodnie metody. Jedyny powód czemu dziś nie jesteśmy Białorusią to to, że nas siłą oderwano od pługa i dolepiono do Unii

Białorusinów straszą, że Polacy przyjdą i zabiorą wszystkie kartoszki

Polaków straszą, że przyjdą Niemcy i zabiorą wszystkie grzyby z lasu


@Kroledyp: Boże, co za #!$%@?. Myślisz o innych, a tymczasem mówisz o sobie.

To takim, jak Ty,
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: gówno w dupiu a nie ciężka praca, to gdzie jesteśmy teraz to efekt, że ten zły Tusk otworzył się na zachód i wpuścił tu masę Niemieckich montowni, nasz rodzimy biznes dopiero wystrzelił wkoło tych złych montowni.
Gdyby nie to to dalej byś płoty betonowe stawiał u dobrodzieja Janusza w zamian za uścisk dłoni
  • Odpowiedz