Wpis z mikrobloga

@rosikk1 we Włoszech jednak ładnie się ubierają. Nawet ci starsi po 50 lat. Tam większość chłopów miała ładne buty a u nas może jeden na dziesięciu. I nie mówię tu nawet że jakieś drogie marki noszą. Nie, zwykle ciuchy ale dobrze skrojone, dopasowane do siebie i jego figury.

Więc warto dbać o wygląd nawet jak się ma 50 lat, choćby po to żeby za lat 20 nie wyglądać na takim randomowym zdjęciu
@TenXen47: @Notes
Ale oprócz niewielkiej zmiany w modzie to co Ty tu jeszcze widzisz? Gdzie tu niby bieda. Kilka z tych kurtek wyszło z mody a i tak jak byś zobaczył je na ulicy to byś pewnie nie zwrócił uwagę. Nie wiem jak na podstawie tego zdjęcia można ocenić dobrobyt. Jak bym pokazał zdjęcie senatu starożytnego Rzymu to też byście powiedzieli, że biedacy? Nie rozumiem.
@Kroledyp: Absolutnie.... się z tym zgadzam. Sam zbieram profity z współpracy z zachodnimi korpo ( a oprócz mnie cała moja firma tj. około 10 osób) Robota jest, płacą dobrze i w terminie. I tu nie ma co dyskutować, bo debilom i tak się tego nie wytłumaczy jak na tym korzystamy.