Wpis z mikrobloga

@TenXen47 na otwarcia takich przybytkow zawsze przypazi plebs, ktory wyglada jakby sie zatrzymal w czasie, bo mentalnie sie zatrzymali 30 lat temu
  • Odpowiedz
@TenXen47: Prawda jest taka, że Polacy dalej są prostym wschodnim ludem na który działają wschodnie metody. Jedyny powód czemu dziś nie jesteśmy Białorusią to to, że nas siłą oderwano od pługa i dolepiono do Unii
Białorusinów straszą, że Polacy przyjdą i zabiorą wszystkie kartoszki
Polaków straszą, że przyjdą Niemcy i zabiorą wszystkie grzyby z lasu
  • Odpowiedz
  • 101
@TenXen47 ja może jestem ślepy, ale po mojemu ci ludzie wyglądają normalnie. Jak dla mnie to zdjęcie mogło być zrobione nawet i wczoraj. Nie każdy jest piękny i młody, tak było wtedy i tak jest też teraz.
  • Odpowiedz
@Zulf: Dzisiaj jest podobnie tylko ludzie latają w podróbach gucci, guess i innych tommy. Ja to nawet szanuje ludzi z tego zdjęcia bo wyprowadzali nas z głębokiej komuny.
  • Odpowiedz
Nie każdy jest piękny i młody, tak było wtedy i tak jest też teraz.


@mjrMajor: Dokładnie, chyba jedynym zarzutem do tych ludzi jest to, że nie są młodymi Julkami i Oskarkami.
Co w tych ludziach jest nie tak, nie wiem, może że są ciepło ubrani, ale co zrobisz jak w Polsce 2/3 roku jest chłodno...
Może gdyby dodać HDR w zdjęciu podbijając kolory na maksa.
Nie wiem, niech op @TenXen47 mi
  • Odpowiedz
  • 51
@TenXen47 Ale co jest nie tak w tym zdjęciu? Przecież ci ludzie ubierają się normalnie, większość to osoby po 40 roku życia, a tam ludzie często, przestają dbać o to jak się ubierają, I cały czas chodzą w tym samym, przecież 40 letnie Helmuty też się źle ubierają.

Poza tym jak inaczej by to zdjęcie na zachodzie wyglądało? Odejmujesz parę osób z uroda wschodnioeuropejską i dodajesz 5 muzułmanek, 4 murzynów/murzynek, 2 Latynosów,
  • Odpowiedz