Wpis z mikrobloga

@Notes ale Ty jakość ubrań rozpoznajesz na zdjęciu? Ja tam nie widzę dziur, ani odstających nitek. Nie widzę ludzi w niekompletny ubraniu. Jakoś ubrania zależy od materiału i solidności, tego na zdjęciu nie widać. Reszta to jest moda i indywidualne preferencje co do ubioru.

Przecież jak obejrzycie sobie stare wydania wiadomości czy jakieś reportaże i będą na nich ludzie zamożni to także wyglądają wieśniacko.


Czyli wszystko co już nie jest modne jest
@jan-kowalski-nieudany-eksperyment: Ok dam ci przykład. Od pół roku próbuje w dobrej cenie wynająć w mieście 200k mieszkanie z 2010 roku (blok od dewelopera). Meble w naprawdę dobrym stanie, odmalowane, miejsce w garażu podziemnym. Za #!$%@? nie wynajmę bo każdy oczekuje "wyższego standardu". W 2010 ludzie wynajmowali bez problemu mieszkania z boazerią, meblościanką i starym parkietem, urządzone 30 lat wcześniej. Drugi przykład - w 2016 jeździłem 10-letnim fordem i w porównaniu do
Problem jest wtedy kiedy ze względu na biedę ci sami ludzie noszą te same stare i niskiej jakości ubrania od 20 czy 30 lat… i nie wmówicie mi tego, że wszystko jest w pyte.


@Notes: A tu ta wspaniała, bogata Europa, na zdjęciu Niemcy rok 2005. Paleta barw, piękne ubrania, zadbane kobiety ech, łezka się kręci. Nie to co w tej Polsce...
PanAlbert - >Problem jest wtedy kiedy ze względu na biedę ci sami ludzie noszą te sam...

źródło: Reissender-Absatz-von-Bahnkarten-bei-Discounter-Lidl

Pobierz
@TenXen47 to już 18lat ( _) Za gówniaka to się chodziło po tych terenach kopalni, a potem szybko wybudowali centrum handlowe. Pamiętam jak mi dziadek mówił, że długo to nie postoi bo się zawali, a tu proszę stoi do dziś i ma się dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mjrMajor tak misiaczku :) nawet na zdjęciach widać różnicę. Zestaw sobie katalog z ciuchami z H&M i jakiegoś Vogue z fotami diora albo innego chanel. Już #!$%@? to, że jest obróbka zdjęć ale trzeba być niesamowitym ignorantem, żeby nie zdawać sobie sprawy z różnic w kroju, wykonaniu i materiale.

@PanAlbert no też są ubrani inaczej niż ludzie dzisiaj. Chcesz wymusić na mnie żebym napisał że są ubrani lepiej? Nie usłyszysz tego na
Ale w moim odczuciu ludzie na zdjęciu z Silesii kupowali swoje ciuchy na polskim targowisku gdzie spodnie przymierzali na mrozie na kartonie xd

Ci z niemieckiego lidla wyglądają jakby kupili te ciuchy właśnie w tym lidlu albo innym kiku (sklep z tanią odzieżą) xD


@Notes: o tym właśnie pisałem wcześniej:

Trzeba mieć w sobie jakąś dziwną mentalność poszukiwania powodów wstydu we własnym narodzie.


I to udowadniasz swoimi odczuciami.

Brzmi to bardzo
@TenXen47: Dla mnie tam wszystko co się wydarzyło po 2000 to jeden #!$%@?. Równie dobrze zdjęcie mogłoby być wykonane wczoraj, 10 czy 15 lat temu. Inne to były lata 90, zwłaszcza ich pierwsza połowa, już nie mówiąc o latach 80, między którymi a następną dekadą była na prawdę silna cezura i gwałtowny skok. Być może największy skok w całej historii Polaków.
@PanAlbert póki co to najwięcej wstydu za swój naród wykazujesz ty. Próbujesz wsadzić mi w usta coś czego nie powiedziałem i już raz zaprzeczyłem. Bo ja nigdzie nie napisałem, że to, że ludzie byli tak ubrani w 2004 roku to powód do smutku. Ot Była taka moda. Jeśli dalej chodzą w tych ciuchach to znaczy, że w Polsce jest biednie. Jeśli ci ludzie z lidla dalej chodzą w tych samych ciuchach to