Wpis z mikrobloga

#!$%@? ocenianie kogoś po tym jak się ubiera xDD

Sam byłem tak oceniany i wyśmiewany przez szanownych rówieśników, ale teraz mam już to w dupie.

Niemcy dla przykładu potrafią ubierać się w ciuchy ze stacji benzynowych (sprzedają tam np. buty) i nikt o to nie daje #!$%@? tylko w krajach takich jak Polska, Białoruś, Ukraina i inne post demoludy mają szmergla na punkcie tego, kto ma droższe i większe logo na swojej
Standardowa mentalność zaszczutego we własnym umyśle polaka, który najchętniej padłby na kolana przed każdym z zachodu i przepraszał za swój polacki ryj i ubrania, nawet jeżeli osoba, którą przeprasza, wyglądałaby 1:1. Wyjedźcie i poprzechadzajcie się między tymi wielkimi potomkami Windsorów, Habsburgów i Capetów, a dostrzeżecie, że niewiele w nich różnic między nami. Jeżeli nie chce się wam tego robić, to z domu macie dostęp do setek milionów zdjęć w internecie, tam też
@mjrMajor: No ja wlasnie odpalam tę fotę i zastanawiam sie o co chodzi mirkowi xd Najnormalniejsi na świecie zwykli ludzie ze swoimi drobnymi problemami, którzy liczą, że uda im się coś taniej kupić, żeby dzieciak miał może trochę lepsze buty albo na obiad można było dać nie raz, ale dwa razy w tygodniu rybę. Ja wiem, że na wykopie to sami programiście 30k, ale wiele osób nie zarabia tyle co przeciętny
Polaków straszą, że przyjdą Niemcy i zabiorą wszystkie grzyby z lasu


@Kroledyp: o czym Ty pieprzysz? Gdybyś był na tyle oczytany na ile pretendujesz to byś wiedział, że ludy germańskie nie zbierają grzybów
Prawda jest taka, że Polacy dalej są prostym wschodnim ludem na który działają wschodnie metody. Jedyny powód czemu dziś nie jesteśmy Białorusią to to, że nas siłą oderwano od pługa i dolepiono do Unii

Białorusinów straszą, że Polacy przyjdą i zabiorą wszystkie kartoszki

Polaków straszą, że przyjdą Niemcy i zabiorą wszystkie grzyby z lasu


@Kroledyp: Bez przesady. mentalność polaków jest zupełnie inna niż Białorusinów. Kogo niby straszą Niemcami, którzy zabiorą grzyby
ubierają się normalnie, większość to osoby po 40 roku życia, a tam ludzie często, przestają dbać o to jak się ubierają, I cały czas chodzą w tym samym, przecież 40 letnie Helmuty też się źle ubierają


@rosikk1: Ej, ale nie szkaluj mi ludzi w moim wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawda jest taka, że w okolicy 35. roku życia zaczyna się zauważać, że piętnastoletnie ciuchy nadal pasują