Wpis z mikrobloga

Dobra kiedy posiadanie zioła (te z apteki to można w p---e wsadzić jedynie) przestanie być tu karane albo przynajmniej przestanie być skutkowane psim tańcem z przeszukaniem i dołkiem? #sejm #wykopjointclub
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

te z apteki to można w p---e wsadzić jedynie


@Nie_fair: To widać Ciebie oszukali. Do Polskich aptek sprowadzają b.dobre odmiany, o dwóch różnych spektrach działania. Jedne na poziomie ok 8 mg thc, drugie na poziomie ok 15 mg thc. Oba maja mniej niż 2 mg C-D.
  • Odpowiedz
@Hissis: p---------e. obecnie policja to nie mniejsze patusy niż ci, których łapią. Mojego znajomego kiedyś przeszukiwali do majtek, bo taki mieli kaprys. Było to w centrum dużego miasta, za dnia, a kolega bynajmniej nie jest żadnym patusem i wygląda normalnie.

Jak cię złapią na posiadaniu to zależy bardziej od funkcjonariusza niż od ciebie, co będzie dalej.
  • Odpowiedz
@Nie_fair: Zioło z apteki jest naprawdę niezłe, no chyba że ktoś jest pasjonatem staffu kupowanego u wietnamca, nasączanego chooj wie czym, to na to nic nie poradzę. A co do policji, to wystarczy się nie zachowywać jak patus, a zostawią cię w spokoju.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nie_fair: chyba już przestało. Mnie jak zawinęli z jointem to zrobili mi rajd po komendach, by ocenić czy palenie miało w sobie thc. Po werdykcie pozytywnym po prostu mnie puścili i od 7 lat cisza :)
  • Odpowiedz
Raczej nie przeszukają typa w płaszczu i eleganckich sztybletach


@KochanekAdmina: jedyny raz jak mnie zgarnęli do radiowozu, musiałem wszystko z kieszeni wyjąć, zabrali na komisariat na wymaz to wracałem na rowerze o 3 w nocy, w koszuli i marynarce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akurat nie piłem, gościu twierdził, że mam oczy czerwone i spowolnione ruchy :)

jak
  • Odpowiedz
Zgadzam sie z @Hissis. Jak się umiesz zachować, to nic Ci nie grozi.

A ty @Nie_fair masz zdjęcie profilowe z kwasem na języku, pewnie nosisz ubrania w liście marihuanen, czy "smierc wrogom..." i udowadniasz wszystkim jaki to z Ciebie ćpun autsajder tarzając się o 3 w nocy na przystanku naćpany mefedronem z Sosnowca albo innym maczańcem.

A ziółko z apteki jest pierwy sort, tylko trochę drogo wychodzi.
  • Odpowiedz
@LifeReboot: Raz z imprezy wracaliśmy to nam sprawdzili dowody bo staliśmy obok przystanku, a były zgłoszenia, że patusy demolują I zgadnij co zrobili? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapytali jak tam imprezka i wynik meczu i puścili dalej xD
Sami sobie tworzycie mit o policji co to was ciągle prześladuje, a w 90% przypadków oni was mają w dupie bo mają ważniejsze sprawy na głowie. Wiadomo, może
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: o to dokładnie. Bluza Pitbull, czapka hooligans, a potem panie władzo dlaczego nas profilujecie po wyglądzie xD a jak już ich nie stać by od typa wrocic taxi to rower, założyć kask i żaden policjant ich nie zatrzyma jak będą jechać zgodnie z przepisami.
  • Odpowiedz