Wpis z mikrobloga

  • 2
@Hissis to są właśnie założenia ale jesteś za głupi by to pojąć ale to już ustaliłem,#!$%@? jak policjant trochę ale mniej sensowniej.

Owszem,dla ciebie rozmowa nie ma sensu jak ktoś ci nie przytakuje i nie wylizuje dupy tak jak byś chciał,niestety,ja jak powiadomieniu zobaczylem nazwe hivis to wiedzialem że rozmowa będzie pozbawiona sensu ale co mi tam,odpowiedź tak czy inaczej dostałem a ty odchodzisz z łatką przygłupa
  • Odpowiedz
  • 2
@DarkZizi ja wiem że wychowałeś się w rodzinie gdzie jak ojcu nie podobał się czerwony to był zakaz czegokolwiek czerwonego w domu i twój linearny umysł może tego nie pojąć ale: nie mów mi jak mam żyć.
  • Odpowiedz
@Hissis: czy jesteś patusem czy jesteś intelektualista jak cię zatrzyma patrol i znajdzie cie z narkotykami będziesz mieć problemy. Jak jeszcze weźmiesz jakiegoś radcę prawnego który będzie mial cie w dupie to możesz się władować w problemy jeszcze większe.

Gadanie, że patrole nie zatrzymują normalnych ludzi możesz wsadzić sobie między bajki. Policjanci w Polsce to nie są najwyższej klasy specjaliści. Powiedz mi co to jest kanon przestępcy? Mnie policja ściągnęła za
  • Odpowiedz
@Nie_fair A to przepraszam poprostu, biorąc pod uwagę doświadczenia z tym syfem wśród kilkunastu moich znajomych którzy wpadli w sidła bardziej syfiastych narkotyków. Myślałem że tym komentarzem coś zamianie niestety nie. :(
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: i za te zbyt przepisową jazdę przeszukiwali Cię jakby poszukiwali u Ciebie narkotyków, tak?

czy jesteś patusem czy jesteś intelektualista jak cię zatrzyma patrol i znajdzie cie z narkotykami będziesz mieć problemy


A co, mają Cię poklepać po główce za popełnienie przestępstwa? Jest wyraźnie zawarte w kodeksie karnym co grozi za posiadanie narkotyków, i ludzie mają pretensje, że policja respektuje prawo, no faktycznie, dziwne i niespotykane.
z fartem
  • Odpowiedz
  • 0
@DarkZizi bierzesz pod uwagę to co ty przeżyłeś,nie każdemu musi siadać zioło ale nie mierz wszystkiego swoją miarą,ja mam same dobre doświadczenia i przez 16 lat nic się nie zmieniło.

Sidła o których wspominasz są rezultatem restrykcji wobec posiadania,poza tym to strasznie protekcjonalne bo zioło nie jest jakąś furtką,rownie dobrze mozna powiedziec ze wszystko sie zaczyna od papierosa,od ciastka.
Ludzie sięgają po gorsze rzeczy z powodu potrzeby doświadczenia,zwiększenia produktywności lub całkowitego zapomnienia
  • Odpowiedz
@Nie_fair: ale o co chodzi z medyczną? Kupiłem dwa tygodnie temu, 15g Slab 18%thc za 320,00 zł bo się zbliżał okres ważności. xDDD

W 2023 w Polsce trwa może nie jest super legalna ale łatwo sobie wszystko ogarnąc.
  • Odpowiedz
@Nie_fair: byku, kolega chce ci po prostu powiedzieć, że jak masz więcej niż te 16 lat i nadal zdarza ci się trzepanko to musisz aparycją zwracać na siebie uwagę policji. Może jesteś dresem czy innym rasta albo kimś wyróżniającym się. Policjanci patrzą stereotypami. W takim przypadku rzeczywiście bieganie z towarem to ryzykowny sport. Ja nie byłem np. trzepany nigdy.
  • Odpowiedz
@Nie_fair Jak wyglądasz normalnie to policja nie powinna cię zatrzymywać. Moich znajomych z dredami, albo tatuażami i pato-koszulkami kontrolowali wielokrotnie, a mnie nigdy. Nawet jak w kilku piliśmy piwo w parku to na przeszukanie wzięli tylko zamulonego typa z koszulą w cannabisy.
  • Odpowiedz