Wpis z mikrobloga

te z apteki to można w #!$%@? wsadzić jedynie)


@Nie_fair: o czym Ty piszesz chłopie? Wiesz jakie odmiany są sprzedawane w PL jako medyczne? XD
Jak dla Ciebie Ghost Train Haze czy LA Confidential to gówno, to ja nie mam pytań. To są odmiany uznane na całym świecie, ghost train chyba cannabis cup któryś wygrał. Żeby nie tworzyć zamieszania u nas nazywają się następując- Aurora 22 i Aurora 20. Pozdro z
te z apteki to można w #!$%@? wsadzić jedynie


@Nie_fair: Próbowałeś? Pewnie wchodzi bez problemu i łagodzi Twój ból dupy. Oczywiście, lepiej mieć trawę od dilera, gdzie nawet nie wiesz co tam jest wsadzone niż czysty i dobry towar z apteki, różne odmiany i moc do wyboru, pełny legal i zero problemu. To ma sens, wcale nie robisz #!$%@? z logiki XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Nie_fair: ktoś tu chyba nie umie w gierkę
Tyle razy mnie trzepali z różnymi rzeczami i nic nie znaleźli

Ciekawe #!$%@? dlaczego
Może dlatego że nie #!$%@? afery do momentu w którym ktoś mi zaczął zaglądać w gacie...

Trzeba mieć trochę luźne klepki żeby się dać złapać z czymkolwiek

Wystarczy trochę kultury i nikt Ci nie zagląda czasem i w kieszeń
@Nie_fair:

Dobra kiedy posiadanie zioła (te z apteki to można w #!$%@? wsadzić jedynie) przestanie być tu karane albo przynajmniej przestanie być skutkowane psim tańcem z przeszukaniem i dołkiem?


@Nie_fair: jutro
@Hissis ale ty jesteś dzbanem. Przeszukiwanie nie zależy od mordy, a głównie od wieku. Jak masz około nastoletnich wczesnych 20 letnich lat swoich to masz o wiele większa szanse przeszukania.