Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, ale się porobiło... 5 lat po ślubie kilka lat więcej w związku - dzieci mamy. I właśnie ogarnąłem że moja żona wysyła jakiemuś gościowi nudesy I się z nim spotyka mówiąc że więcej na żywo, jescze ten pajac pisze że jest mega ciekawy naszych dzieciaków i chętnie je pozna za kilka miesiecy... Najchętniej rzucił bym jej tymi wiadomościami w twarz i wszystko wykrzyczał. Nie wiem co robić, myślałem że będziemy razem do końca życia... k---a jakie to jest chore.

#zwiazki


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Współczuję, przechodziłam przez podobną sytuację, tylko mój były się nie chwalił tym że ma żonę i dziecko, udawał singla głupek, a laska co go omotała, później zamieniła go na kolejnego
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Co robić, detektyw, śledzenie, zdjęcia etc. następnie prawnik i rozwód w którym masz silniejsze karty.
Dzieci to zależy jak lubisz, jak lubisz to walczyć opiekę.

Są naiwni ludzie, którzy myślą, że to jeden raz, ale to naiwni ludzie ;) jak coś cię zdradza raz to zapewne nie jest to pierwszy raz a na pewno nie ostatni.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim wcale nie dawała nigdy sygnalow że może być kurfa, wcale ( ͡º ͜ʖ͡º)
No akurat ludzie którzy mają skłonności do zdrady dają już dużo sygnałów na poziomie randkownia , trzeba to chyba przeoczyć umyślnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ludzie nie zmieniają się 'nagle ' po ślubie
Jedyne co teraz możesz zrobić to zbierać ma nią dowody bo z tego i tak
  • Odpowiedz
@Linnior88: moim zdaniem ludzie się nie zmieniaja i zdradę mają we krwi. Znam dwa takie przypadki, które za młodu miewały takie skoki w bok. Potem wielka miłość, ślub, dzieciaki. A teraz, kilka lat i już po rozwodzie xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim kiepsko się Mirku porobiło, zdrada boli najbardziej. I tego wcale nie widać z perspektywy tej strony, która chce normalnego związku - jeżeli jest zdolna do zdrady, prowadzi podwójne życie, ciągle kłamie to nie są normalne osoby, to są okrutni manipulatorzy. Druga strona martwi się, czemu się psuje w związku, a ta biega na szlaufy czy skakać na kutangach.

Nie miej skrupułów, tak jak i ona nie miała i udup ja
  • Odpowiedz
@mirko_anonim
@Linnior88

@mirko_anonim wcale nie dawała nigdy sygnalow że może być kurfa, wcale ( ͡º ͜ʖ͡º) No akurat ludzie którzy mają skłonności do zdrady dają już dużo sygnałów na poziomie randkownia , trzeba to chyba przeoczyć umyślnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jakie to niby sygnały o przyszłej zdradzie są już na etapie pierwszego randkowania?
  • Odpowiedz
@wafel93

@Linnior88: moim zdaniem ludzie się nie zmieniaja i zdradę mają we krwi. Znam dwa takie przypadki, które za młodu miewały takie skoki w bok. Potem wielka miłość, ślub, dzieciaki. A teraz, kilka lat i już po rozwodzie xD

True , po ludziach widać co zrobią kiedyś , wystarczy posłuchać jakie mają poglądy albo kim się otaczają
  • Odpowiedz
@cichy-spokojny-grzeczny

@mirko_anonim: Game over. You love, you lose ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy ja wiem , można kogoś kochać do momentu aż jest w porządku , jak coś odwinie kop na dupę and never look back
Ze wszystkiego można wyjść bez szwanku o ile trenujesz charakter w tym kierunku żeby się nie zalamac
  • Odpowiedz
@Linnior88: gowno prawda i pod górkę. Ja zawsze odpoerdalalem, odkąd mam obecną żonę jako partnerkę, jestem fair. Żadnych wyskoków od 10 lat, w międzyczasie na terapii dowiedziałelm się skąd wynikała potrzeba skoków w bok i temat uważam za zamknięty
  • Odpowiedz
  • 1
@peposlaw Ale jak sam piszesz, byłeś na terapii i przepracowałeś temat.
Nie łudźmy się, że większość, czy nawet sporą część tak zrobi.
  • Odpowiedz
@Linnior88 faceci bioracy sluby to nie topka IQ wiec co sie dziwisz? Ja mam beke z tych wpisow i totalbie nie jest mi zal autorow bo tak jak piszesz, to wszystko dalo sie wyczaic
  • Odpowiedz