Wpis z mikrobloga

  • 557
@Nie_fair: przecież jest legalne wariacie, wystarczy nie być patusem jakimś który nie potrafi się zachowywać z kulturą szczególnie w przestrzeni publicznej i nie ma żadnego problemu, policja nie zaczepia normalnych ludzi na chodniku przecież, problem leży w Tobie mordo, ale przypuszczam, że tego nie zrozumiesz
z fartem
  • Odpowiedz
  • 301
@Hissis pogadamy jak będziesz wracał z pioną od pluga i cię z tym #!$%@?ą,póki co to nie zrozumiesz tego,Niemcy z polską ci się pomyliły.
Z farszem.
  • Odpowiedz
  • 100
@Nie_fair: nie wiem czym albo kim jest ten Twój plug wariacie, ale wiem, że jeżeli Ty mając piątkę w kiermanie oglądasz się przez ramie i wypatrujesz patroli to po prostu nie masz psychiki do tego sportu i radziłbym odpuścić sobie wszelakie tematy związane z przestępczością, bo to dla Ciebie tragedią się musi zakończyć, innej możliwości nie ma.
z fartem
  • Odpowiedz
  • 12
@Hissis strasznie generalizujesz,myślisz że jak nie jedne gacie w życiu zaszczałeś to pozjadałeś wszystkie rozumy,może u ciebie na prowincji nie przeprowadzają „rutynowych” kontroli ale w dużych miastach potrafią całe dnie spędzać na szukaniu potencjalnych posiadaczy. Może lepiej nie mów mi czego mam nie robić ponieważ twoje argumenty to tylko marne założenia,ja ci nie mówię byś nie generalizował bo kiedyś może skończyć się tragedią dla ciebie,wyzwiesz nieodpowiednią osobe od patusa to będziesz pisał
  • Odpowiedz
@Nie_fair:

może u ciebie na prowincji nie przeprowadzają „rutynowych” kontroli ale w dużych miastach potrafią całe dnie spędzać na szukaniu potencjalnych posiadaczy.


mordo, Ty jesteś potencjalnym patusem przecież sam to przyznajesz i zresztą widać to też po Tobie, no kogo Ty tutaj chcesz wysterować i po co? Dlaczego tak trudno Ci przyznać się do prawdy?

wyzwiesz nieodpowiednią osobe od patusa to będziesz pisał posty na wykopie tak jak lubacha grał na
  • Odpowiedz
@Nie_fair: teoretycznie mala ilosc nie powinna powodowac zadnych skutkow prawnych, odstapienie od karania itd.
Praktycznie bagiety zeby sie wykazac i statystyki sie zgadzaly, tak czy siak cie powina, przetrzepia na komendzie i zrobia kipisz w domu.

W PL sytuacja zmieni sie, w momencie w ktorym zostaniemy juz do cna wydojeni przez zachodnie koncerny handlujace medyczna. Juz sprowadzamy tego tony do Polski i ten biznes oplaca sie, lekarzom, farmaceutom i wlascicielom "klinik
  • Odpowiedz
  • 11
@Hissis widzisz przygłupie odpowiedź pod tobą ? To jest merytoryczna i normalna odpowiedź,bez generalizowania,srania,szukania zaczepki i nadinterpretacji.

A co do twojej obecnej odpowiedzi to tak jak mówiłem: szachy z gołębiem.
Leć dalej ptaszyno,leć ze swym ptasim móżdzkiem.
  • Odpowiedz
  • 1
@PurpleHaze kwestie tępoty polityki i łapczywości policji to wiedziałem ale właśnie cały ten lobbing mnie zastanawia,no nic dzięki za normalną wypowiedź i naświetlenie sprawy,miłego dzionka
  • Odpowiedz
@Nie_fair: Już na samym początku zaznaczyłem całkiem słusznie, że najprawdopodobniej nie jesteś w stanie zrozumieć tego, co do Ciebie napisałem, więc polemizowałbym w kwestii przygłupa gdyby tylko był do tego oczywiście godny kandydat
z fartem
  • Odpowiedz
  • 7
@Hissis nazywasz mnie patusem bo nie zgadzam się z twoimi pseudo-mądrościami przez pryzmat boomera i pieniacza,nadal stosujesz tylko założenia bo twój umysł nie stać na sformułowanie odpowiednich argumentów,leć gołąbki,juz wywróciłeś pionki i obsrałes szachownice,leć
  • Odpowiedz
@Nie_fair: Ty nie jesteś w stanie zrozumieć tego, że to nie są teoretyczne założenia, nie wyobrażasz sobie tego, że można nie wpasowywać się w kanon potencjalnych przestępców będąc potencjalnym przestępcą?
No Albertem Einsteinem to Ty mordo nie jesteś, ale to już dawno temu ustaliłem, ta rozmowa po prostu nie ma sensu, trzymaj się, powodzenia, miłego dnia
z fartem
  • Odpowiedz