Wpis z mikrobloga

Twórczość S.Kinga?

-hehe to główny bohater, jest pisarzem/artystą tak jak ja
-se mieszka w dupogrzmotach małych W STANIE MAINE, gdzie wszyscy są #!$%@? wieśniakami, oprócz głównego bohatera i jego rodzinki/pszyjaciół
-każdy #!$%@? wieśniak jest ważny, więc musimy czytać przez 50 stron o traumie dżona korniszona z dzieciństwa, kiedy był świadkiem jak jego pradziadek utonął w gnojówce po pijaku
-uuuuu uuuuu zaraz się stanie coś strasznego, a nie, jeszcze 30 stron opisu jak dwa stare pierdziele kupujo wóde i płaczo że za eisenhowera było lepij
-UGA BUGA #!$%@? inba się zaczyna, wieśniaki zdychajo szybciej niż twój stary cię robił
-a i jeszcze 60 stron opisu jak dżon korniszon zdycha i widzi swojego pradziadka trenującego nurkowanie w gnojówce
-główny bohater stara się #!$%@?ć z dupogrzmotów ze swoją rodzinką tudzież losową lochą i losowym guwniakiem
-spotyka WIELKIE ZUO, które siało #!$%@? wśród wieśniaków i je załatwia (rzadko) albo przed nim #!$%@? (często)
-co to właściwie jest i skąd się wzięło? NIGDY SIĘ #!$%@? NIE DOWIESZ, bo pan autor na tym etapie pisania spada pod biurko #!$%@? jak ruski szpadel
-ale w końcu trzeźwieje i pisze obligatoryjny hepi end, gdzie główny bohater i jego przydupasy weseli i uśmiechnięci odjeżdżają w kierunku zachodzącego słonia
-KONIEC

#stephenking #ksiazki #pasta
SaintWykopek - Twórczość S.Kinga?

-hehe to główny bohater, jest pisarzem/artystą tak...

źródło: temp_file7344230319933624903

Pobierz
  • 53
@SaintWykopek: King i wieszcz narodu polskiego, Mickiewicz, mają coś wspólnego, obaj pisali będąc pod wpływem opiatów i wódy, ale wielcy prokrytycy będą się nad tym spuszczać jakie to jest wybitne i ma wiele interpretacji. Przy czym King to jednak geniusz, sprzedał tą samą książkę kilkadziesiąt razy xD
GrimesZbrodniarz - @SaintWykopek: King i wieszcz narodu polskiego, Mickiewicz, mają c...

źródło: IMG_20231111_063218

Pobierz
@SzalonyDziobak Kolego, ale czytałeś końcówkę? I jeszcze może mi powiesz, że zakończenie "Smętarza" nie jest idiotyczne? Przecież Trybunał Stanu powinien być dla Kinga za to co zrobił z tą książką XD
@SaintWykopek: z Kingiem jest jak z wieloma innymi pisarzami, którzy napisali bardzo dużo książek. Trafisz na bardzo dobre i trafisz na słabe. Lubię jego styl pisania i ten klimat miasteczkowy. Potrafi zwyczajne rzeczy opisywać ciekawie, a czasem niezwykłe opisywać tak, jakby to było zupełnie zwyczajną codziennością. Lubię Misery, Carrie, Smętarz dla zwieżaków i kilka innych tytułów. Właśnie czytam Łowcę Snów i... O jeny, kiedy ten wątek pierdzenia, bekania itp. się skończy,
@SaintWykopek 100 procent prawda. Dlatego oglądam tylko ekranizacje. Tylko Lśnienie dałem radę doczytać. W innych książkach mnie te opisy dziadka nurkującego w gnojówce zabijały. O no i zbiór opowiadań jeszcze da się przeczytać
@SzalonyDziobak: wziąłem na maturę temat o wampirach (so edgy i know), wybrałem m.in. miasteczko salem właśnie i się złapałem za głowę że to ten sam autor co lśnienie czy carrie
żeby nie było upiór tołstoja nie był jakiś specjalnie lepszy