Wpis z mikrobloga

Twórczość S.Kinga?

-hehe to główny bohater, jest pisarzem/artystą tak jak ja
-se mieszka w dupogrzmotach małych W STANIE MAINE, gdzie wszyscy są #!$%@? wieśniakami, oprócz głównego bohatera i jego rodzinki/pszyjaciół
-każdy #!$%@? wieśniak jest ważny, więc musimy czytać przez 50 stron o traumie dżona korniszona z dzieciństwa, kiedy był świadkiem jak jego pradziadek utonął w gnojówce po pijaku
-uuuuu uuuuu zaraz się stanie coś strasznego, a nie, jeszcze 30 stron opisu jak dwa stare pierdziele kupujo wóde i płaczo że za eisenhowera było lepij
-UGA BUGA #!$%@? inba się zaczyna, wieśniaki zdychajo szybciej niż twój stary cię robił
-a i jeszcze 60 stron opisu jak dżon korniszon zdycha i widzi swojego pradziadka trenującego nurkowanie w gnojówce
-główny bohater stara się #!$%@?ć z dupogrzmotów ze swoją rodzinką tudzież losową lochą i losowym guwniakiem
-spotyka WIELKIE ZUO, które siało #!$%@? wśród wieśniaków i je załatwia (rzadko) albo przed nim #!$%@? (często)
-co to właściwie jest i skąd się wzięło? NIGDY SIĘ #!$%@? NIE DOWIESZ, bo pan autor na tym etapie pisania spada pod biurko #!$%@? jak ruski szpadel
-ale w końcu trzeźwieje i pisze obligatoryjny hepi end, gdzie główny bohater i jego przydupasy weseli i uśmiechnięci odjeżdżają w kierunku zachodzącego słonia
-KONIEC

#stephenking #ksiazki #pasta
SaintWykopek - Twórczość S.Kinga?

-hehe to główny bohater, jest pisarzem/artystą tak...

źródło: temp_file7344230319933624903

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Przeczytałem około 40 książek Kinga, niektóre po kilka razy. Moja ulubiona to Dallas '63

Uwielbiam te rozbudowane opisy tego jak Dżon Korniszon jedzie swoim Dodgem '73 przez wiejskie drogi stanu Maine mijając kolejne pola i ceglane budynki, z głośników leci Rock'n'Roll, a na kolanach trzyma gazetę z wynikami ostatniego turnieju baseballu. Kiedy to nastąpił koniec sezonu turystycznego, a lokalne bary świecą pustkami...

Te opisy mają swój klimat i pozwalają wczuć
  • Odpowiedz