Wpis z mikrobloga

Twórczość S.Kinga?

-hehe to główny bohater, jest pisarzem/artystą tak jak ja
-se mieszka w dupogrzmotach małych W STANIE MAINE, gdzie wszyscy są #!$%@? wieśniakami, oprócz głównego bohatera i jego rodzinki/pszyjaciół
-każdy #!$%@? wieśniak jest ważny, więc musimy czytać przez 50 stron o traumie dżona korniszona z dzieciństwa, kiedy był świadkiem jak jego pradziadek utonął w gnojówce po pijaku
-uuuuu uuuuu zaraz się stanie coś strasznego, a nie, jeszcze 30 stron opisu jak dwa stare pierdziele kupujo wóde i płaczo że za eisenhowera było lepij
-UGA BUGA #!$%@? inba się zaczyna, wieśniaki zdychajo szybciej niż twój stary cię robił
-a i jeszcze 60 stron opisu jak dżon korniszon zdycha i widzi swojego pradziadka trenującego nurkowanie w gnojówce
-główny bohater stara się #!$%@?ć z dupogrzmotów ze swoją rodzinką tudzież losową lochą i losowym guwniakiem
-spotyka WIELKIE ZUO, które siało #!$%@? wśród wieśniaków i je załatwia (rzadko) albo przed nim #!$%@? (często)
-co to właściwie jest i skąd się wzięło? NIGDY SIĘ #!$%@? NIE DOWIESZ, bo pan autor na tym etapie pisania spada pod biurko #!$%@? jak ruski szpadel
-ale w końcu trzeźwieje i pisze obligatoryjny hepi end, gdzie główny bohater i jego przydupasy weseli i uśmiechnięci odjeżdżają w kierunku zachodzącego słonia
-KONIEC

#stephenking #ksiazki #pasta
SaintWykopek - Twórczość S.Kinga?

-hehe to główny bohater, jest pisarzem/artystą tak...

źródło: temp_file7344230319933624903

Pobierz
  • 53
Niektóre książki, które czytałem przez pierwsze 3/4 książki były retrospekcjami. Właściwa akcja działa się dopiero pod koniec książki.
Za to polecam Billy Summers, gdzie akcja dzieje się przez cały czas, a punkt kulminacyjny jest w pierwszej połowie książki.
@NicolasLatifi: wiem, dlatego napisałam "teoretycznie".Literatura literaturze nierówna ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@lukasgl: tego akurat nie czytałam, Łowcę Snów średnio polecam, chociaż może dalej będzie lepiej (jestem dopiero w połowie pierwszego tomu) ¯_(ツ)_/¯
@SaintWykopek: co ten King ma za hopla na punkcie tworzenia głównych bohaterów - pisarzy? Jakby nie potrafił sobie wyobrazić czlowieka zajmującego się czymś innym zawodowo w roli protagonisty xd moze w sumie sam nic innego nie umie, to asekuracyjnie tworzy pisarzy, gdyby było trzeba bardziej opisać życie zawodowe bohatera xd
@Returned wystarczy, że kiedyś poznasz (a raczej dostaniesz dar od losu w postaci) jakiegokolwiek artystę - malarza, aktora, piosenkarza. To nie są ludzie jak my. Widocznie uważa, że tylko niebieskie ptaki umieją dostrzec zło na świecie i z nim wygrać.
Opowiadanie Ciało ze zbioru opowiadań - jeżeli ktoś nie czytał to polecam, wspaniale oddany (po raz kolejny) klimat małego miasteczka ale tez taka niesamowita tęsknota i nostalgia za dzieciństwem i jego problemami. Na podstawie tego opowiadania powstał film Stań przy mnie