Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W 1,5 miecha, 11 wizyt, w końcu wszystkie 16 ubytków w tym 2 kanałowe już mam wyleczone. W gębie porządek po kilkunastu latach zaniedbań i fobii wywołanej przez jednego sadystę pseudodentystę. Mireczki z dentofobią, nie warto zwlekać - serio. Dziś w gabinetach jest taki sprzęt i chemia, że bólu wcale nie odczytujecie. Kierujcie się w wyborze kliniki poleceniami znajomych, rodziny itp. Głupi byłem, że zwlekałem. Uffff jaka ulga :) Czuje dobrze człowiek.

#stomatologia #zeby #dentysta #zdrowie #leczenie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie prawda, znieczulenie jednak dalej boli xd. Najgorsze nie wiem czy to jest miejscowe czy jakie ale czułem jakby mi dentystka igła się w język wbiła. No i połowę języka też miałem znieczulone xd
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @lubie-solnik W takim razie mogły to być niewystarczające/kiepskie umiejętności twojego dentysty. Ja nawet nie poczułem momentu wkłucia przy większości zabiegów a jeśli poczułem to nie był to ból tylko takie dziwne niecodzienne uczucie, ciężko to opisać.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
  • Odpowiedz
@negtner nowoczesne leczenie endodontyczne aktualnie jest przeprowadzane na jednej wizycie. Porządni dentyści z aktualna wiedza nie stosują już żadnych 'zatruć' i nie chodzi się z żadnymi wkładami w gębie przez kilka tygodni
  • Odpowiedz