Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dobija mnie to, że życie nie ma sensu.. chyba tylko głupcy są szczęśliwi bo żyją w niewiedzy i oddają się hedonizmowi. Pomijając fakt, że jesteśmy niczym wobec wszechświata i świadomość że przed nami byli ludzie tacy jak my, z takimi samymi rozterkami tylko już umarli sobie i po nas będzie tak samo, to patrząc już na bardziej przyziemne tematy to co to wgl za życie do jasnej cholery?!

PRACA-DOM-JEDZENIE-OBOWIĄZKI-JEDZENIE-SEN po to żeby powtórzyć do na drugi dzień i tak aż do emerytury. Przecież to cyrk jakiś xDDD. W międzyczasie wypruwasz flaki na rynku matrymonialnym i albo zostajesz samotny albo bierzesz sobie byle Marysie żebyś miał się z kim kłócić i jakoś to zniesiesz.W międzyczasie oddajesz kawał pensji żeby móc gdzie mieszkać albo pętla na szyje na 30 lat i oddajesz kawał pensji bankowi ale masz własne mieszkanie. W międzyczasie żeby sobie wynagrodzić to cierpienie to kupujesz rzeczy których nie potrzebujesz. Gonisz za rzeczami które korporacje wmówiły nam że są modne i luksusowe. Żeby to wszystko znieść to upadlasz się alkoholem co weekend i to jest twoja nagroda. I tak lecą lata ludzi, z których każdy myśli że jest wyjątkowy, niepowtarzalny i indywidalny. Parodia życia.

#przemyslenia #feels #depresja #samotnosc #przegryw #blackpill #psychologia #filozofia #antykapitalizm #revoltagainsthemodernworld #zycie #tinder #nihilizm #relacje #zwiazki #doomer



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dobija mnie to, że życie nie ma sensu.. chyba...

źródło: 2b25536de076d6d64741aa7bd467f43466e6a9fb68ea99eebbe2ef28432fbc95

Pobierz
  • 30
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @dam2k01: Ja nawet nie mogę się pogodzić z tym że życie jest tak #!$%@? i mnie nawet nie ciągnie do samobója. Nie wiem na co liczę.. że ja coś jeszcze osiągne czy co? Sam niejako wyśmiewam że każdy ma się za wyjątkowego i chyba sam za takiego się mam. Widocznie to error ludzki cope w naszym software.
Albo jesteś samotny i przegrywasz albo jesteś samotny z
życie nie ma sensu.. chyba tylko głupcy są szczęśliwi bo żyją w niewiedzy i oddają się hedonizmowi


@mirko_anonim: xdd rzucałem takie teksty jak byłem 16letnim gnojem. "nie mam pomysłu na szczęśliwe życie więc wszyscy to debile, ja jeden mądry" kek

Ogólnie jak jesteś dorosły to cel sobie znajdujesz SAM. Hedonizm to tylko jedna z możliwości. Da rade zorganizować sobie życie. Ale to trzeba poszukać.

a co do systemu dom-praca-dom to może
@mirko_anonim: i jeszcze do tego spinasz się psychicznie próbując dostosować się do ułomnego i równie nieświadomego swojej głupoty otoczenia
naprawdę podziwiam jedynie tych ludzi, którzy wprost mówią, że mają wy-je-bane i nie dostosowują swoich opinii pod standardy ogółu
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @czescmampytanie: (OP) właśnie za to ich szanuje.. zero ambicji, jakiegoś rozwijania się tylko hedonistyczne pobudki, brak refleksji, życie tu i teraz, nocna jazda BMW, brak stresu do lasek, chlanie, ćpanie, korzystanie z życia. W pewnym sensie jest to uwalniające. A może to też cope? Nie wiem.

@mirko_anonim: Życie na tej planecie to dzieło przypadku. Po prostu znaleźliśmy się w odpowiednim miejscu i czasie. Gdyby meteor nie #!$%@?ął to nie byłoby nas tu teraz. Czy pies, kot albo ryba rozkminia sens życia? Żyje i #!$%@?. W tym nie ma większego sensu. Najlepszą metodą na życie jest po prostu zaakceptowanie tego co jest, a nie zajeżdżanie się psychiczne urojonymi problemami. Życie jest jakie jest i tyle. Dopóki masz co
to jakaś nowa definicja boomerstwa bo generalnie przyjęło się, że boomerzy to stare, marudzące dziady. Tak trochę chyba kto inny tu marudzi chciałbym zauważyć.