Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dobija mnie to, że życie nie ma sensu.. chyba tylko głupcy są szczęśliwi bo żyją w niewiedzy i oddają się hedonizmowi. Pomijając fakt, że jesteśmy niczym wobec wszechświata i świadomość że przed nami byli ludzie tacy jak my, z takimi samymi rozterkami tylko już umarli sobie i po nas będzie tak samo, to patrząc już na bardziej przyziemne tematy to co to wgl za życie do jasnej cholery?!

PRACA-DOM-JEDZENIE-OBOWIĄZKI-JEDZENIE-SEN po to żeby powtórzyć do na drugi dzień i tak aż do emerytury. Przecież to cyrk jakiś xDDD. W międzyczasie wypruwasz flaki na rynku matrymonialnym i albo zostajesz samotny albo bierzesz sobie byle Marysie żebyś miał się z kim kłócić i jakoś to zniesiesz.W międzyczasie oddajesz kawał pensji żeby móc gdzie mieszkać albo pętla na szyje na 30 lat i oddajesz kawał pensji bankowi ale masz własne mieszkanie. W międzyczasie żeby sobie wynagrodzić to cierpienie to kupujesz rzeczy których nie potrzebujesz. Gonisz za rzeczami które korporacje wmówiły nam że są modne i luksusowe. Żeby to wszystko znieść to upadlasz się alkoholem co weekend i to jest twoja nagroda. I tak lecą lata ludzi, z których każdy myśli że jest wyjątkowy, niepowtarzalny i indywidalny. Parodia życia.

#przemyslenia #feels #depresja #samotnosc #przegryw #blackpill #psychologia #filozofia #antykapitalizm #revoltagainsthemodernworld #zycie #tinder #nihilizm #relacje #zwiazki #doomer



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dobija mnie to, że życie nie ma sensu.. chyba...
źródło: 2b25536de076d6d64741aa7bd467f43466e6a9fb68ea99eebbe2ef28432fbc95
  • 30
@BombaskaTelewizjaBoza: Gdzie jest bóg na świecie gdzie codziennie umiera codziennie z głodu 20000 osób? Jedna osoba co cztery sekundy. Potrafi stworzyć świat ale nie potrafi sypnąć manną z nieba? Nie chce mi się nawet pisać o chorobach. No ale cierpienie uszlachetnia, jakie to proste. Jak ja miałbym znaleźć Boga to tylko po to żeby mu napluć w twarz
@Turkotka: @Nandrolon: ale tu się brązowo zrobiło... Nie chcecie to nie, nikt was nie zmusza przecież. Przecież lepiej się jest użalać nad sobą, mówić, że wszystko jest bez sensu zostawiając i tak furtkę prawdopodobieństwa (od której nie uciekniesz), że możesz się mylić, bo i tak nie masz dowodu na nieistnienie Boga, a stuprocentowe zacięcie wynika, albo z "wydaje mi się"/"nie czuję", albo z myślenia życzeniowego i CHĘCI nieistnienia Boga (=zero
@Turkotka: świat nie powstał po to, żeby być tylko sielanką - to człowiek wprowadził zło. Inaczej nie można byłoby odróżnić ludzi dobrych od złych, a moralnych absolutystów od relatywistów. I rzeczywiście, cierpienie uszlachetnia. Ale trzeba je zrozumieć i przepracować. A ludzie umierają z głodu z winy... człowieka. Bóg nie jest od spełniania zachcianek - to bardzo infantylne rozumienie Jego obrazu, a jako ludzie dorośli powinniśmy chyba rozmawiać o tym, co przedstawiamy
@BombaskaTelewizjaBoza: w większości przypadków odpowiadam na wszystkie wpisy na wykopie ale tutaj będzie ciężko bo Ty podajesz argumenty z jakieś księgi z jednej z setek religii. Zadajesz sobie sprawę że wierzysz w to wszystko bo urodziłeś się w danym roku w danym miejscu? Jakby Ciebie z Twoim charakterem przesunąć bardziej na wschód to prawdopodobnie byłbyś wojującym muzułmaninem, po prostu byś używał innych ksiąg. Poczytaj sobie również jak niektórzy potrafią wierzyć w
Pobierz Turkotka - @BombaskaTelewizjaBoza: w większości przypadków odpowiadam na wszystkie wp...
źródło: IMG_5219
@BombaskaTelewizjaBoza: Moim dowodem na nie istnienie twojego żydowskiego bóstwa jest biblia żałosna książka pełna sprzeczności nie tylko z nauką ale i z samą sobą.Napisane przez prymitywych nomadów którzy myśleli że ziemia jest płaska a gwiazdy są ułożone na kopule nad nią ,polecam ją przeczytać w całości najprostsza droga do ateizmu.