Wpis z mikrobloga

najchętniej bym się odciął od nich murem


@xPekka: i to właśnie robią

białych facetów z czarnymi kobietami się praktycznie nie widuje. Ani na żywo, ani w reklamach, ani praktycznie nigdzie w internecie

pewnie się brzydzą
@xPekka: Ja jestem otwarcie rasistą. Niektórych znajomych straciłem, ale swoich racji będę zawsze bronił. Osoby inteligentne potrafiące dyskutować nie przekreślają mnie i chetnie rozmawiamy razem kulturalnie. Świat jest jaki jest i nie będę się okłamywał.

- Są biologiczne różnice między rasami. Zarówno pod względem wygladu, zachowań jak i intelektu.
- Połowa narodów na tym świecie nie osiągnęła kompletnie niczego.
- Jeśli spojrzeć na Afrykę, jedynie semickie cywilizacje wniosły cokolwiek do rozwoju
@xPekka: ja to gdy widzę niektóre czarne kobiety, to widzę, że obiektywnie są atrakcyjne (sporo we francji fajnych widziałem), ale zupełnie nie dla mnie. Dziwne to, bo z jednej strony widać, że ładna, a z drugiej nawet laski nie chce od niej :)
Za to na siłę promowane są związki biała + czarny, czy to w mediach, czy reklamach, czy filmach


@xPekka: PROMOWANE XD

tak btw, to w mediach, reklamach, filmach jest też tendencja tzw. ciałopozytywności - rozumiem że zachciało ci się od tego ruchać grube baby, tak? czy jednak za mało są PROMOWANE żeby cię do tego zachęcić? ile ładunków PROMOCYJNYCH grubej baby jeszcze wytrzymasz zanim ci się zaczną podobać?
białych facetów z czarnymi kobietami się praktycznie nie widuje. Ani na żywo, ani w reklamach, ani praktycznie nigdzie w internecie. Za to na siłę promowane są związki biała + czarny, czy to w mediach, czy reklamach, czy filmach


@xPekka: niepopularna opinia, ale baby są głupie i łatwo nimi sterować, idą za trendem, dlatego potrzebują silnego wzorca męskiego w postaci ojca, żeby je ochronić przed nimi samymi. Tylko należy zadać pytanie komu
@xPekka: to nie jest rasizm tylko rozpoznawanie wzorców, najbardziej pierwotny odruch, rasizm to by był jakbyś pracował na czarno, murzynem był prezes
Ma kasy jak lodu i czarny interes
Lecz na czarnym Rynku nie płaci mi prawie
Więc jadę na chlebie i na czarnej kawie
Już nieraz na kasę skroiłem rodzinę
Bo chciałem odłożyć na czarną godzinę
Czarno to widzę, postawcie browarek
Nazwisko: Czarnecki, na imię mam Czarek
Czarna godzina dla
@xPekka:
Ale to nawet nie wina czarnych, bo oni robią tyle, na ile im lewactwo pozwala. No przecież #!$%@? kto kilka lat klęczał przed meczami z powodu narkomana i przestępcy? To jest komedia.
Dlaczego nie może być jakiegoś kanadyjskiego systemu migrantow w polskiej wersji? Typu ze bierzemy taka rodzinkę, pomagamy na starcie i jeśli się poprawnie wdrożą w nasza kulturę to mogą zostać jak nie to wypad ? I w taki sposób systematycznie uzupełniać niż demograficzny.