Wpis z mikrobloga

Do tej pory sobie żartowałem z tego, że jestem rasistą, ale powoli dochodzę do wniosku, że naprawdę nim jestem xD nie chcę imigrantów z Afryki, widzę co #!$%@?ą w stanach i na zachodzie Europy, widok czarnego z białą kobietą mnie obrzydza, no generalnie najchętniej bym się odciął od nich murem
#gownowpis #rasizm #4konserwy
  • 41
  • Odpowiedz
widok czarnego z białą kobietą mnie obrzydza

@xPekka: a obrzydza Cię jak widzisz białego z czarną kobietą? Jeśli tak to mniej czy bardziej niż czarnego z białą?
  • Odpowiedz
via Android
  • 472
@Bpnn białych facetów z czarnymi kobietami się praktycznie nie widuje. Ani na żywo, ani w reklamach, ani praktycznie nigdzie w internecie. Za to na siłę promowane są związki biała + czarny, czy to w mediach, czy reklamach, czy filmach
  • Odpowiedz
imigrantów z Afryki, widzę co #!$%@?ą w stanach i na zachodzie Europy,


@xPekka: tylko że w stanach to nie są migranci z Afryki a w Europie zachodniej co właściwie #!$%@?ą?
  • Odpowiedz
@murdoc: No nie mordo. Rasizm, to przeswiadczenie, że jedna rasa jest lepsza od drugiej, obrzydzenie to zabieg czysto estetyczny, rzecz gustu. Ciebie, mnie i OPa obrzydza w życiu wiele rzeczy, ale to nie oznacza, że traktujemy je z wyższością. Czarni są....czarni. Po prostu. Nie mam nic do nich, nie nawołuje do holokaustu czarnych, niech sobie żyją gdzie chcą i tyle. A to, że komuś nie podobają się pary mieszane, cóż, ja
  • Odpowiedz
@xPekka: to nie znaczy że jesteś rasistą xD rasistą byś był gdybyś to wszystko odczuwał wyłącznie z uwagi na ich kolor skóry. Natomiast otwartym pozostaje pytanie czy nie zamknąłeś się w bańce informacyjnej i czy nie traktujesz wszystkich przez pryzmat jakiejś patologicznej części - nawet jeśli jest to część statystycznie większa niz w przypadku innych ras
  • Odpowiedz