Wpis z mikrobloga

@kondziu96: a to można kogoś wspierać fotograficznie? To jakieś nowe metody humanitarne są czy o co tutaj chodzi, na czym te wsparcie całe w tej postaci polega i co konkretnie z niego wynika, podaj jakieś szczegóły mordo tej akcji bo na teraz to nic tu nie jest wiadomo, jedna wielka zagadka do której ja nie mogę klucza znaleźć
z fartem
  • Odpowiedz
@PokemonowyRambo: ja sam jestem gejem po prostu nie rozumiem tego jak można wspierać region świata który jest nam jednoznacznie wrogi


@kondziu96: Też byłem ciekaw no i poczytałem, że niektóre środowiska na zachodzie ukuły taki termin jak Pinkwashing i Homonacjonalizm. W skrócie chodzi o to że skrajna lewica twierdzi że nacjonalizm Izraelski używa praw gejów jako propagandy żeby przeciwko islamowi. Te same środowiska lewicowe twierdzą, że nie można potępiać całego Islamu
  • Odpowiedz
@kondziu96: Osobiście uważam, że zachodnie organizacje walczące o prawa LGBT po prostu nie potrzebnie zabierają głos. Wiadomo, że z jednej strony mają wrogie im państwa Islamskie, a z drugiej Izrael wycinający w pień całe kwartały miast. Nie ma w tej wojnie dobrych niestety.
  • Odpowiedz
  • 8
@WH40K: dlatego lepiej siedzieć cicho bo to nie nasza wojna nie jestem jakimś filosemitom ale po prostu patrząc na to wszystko z mojej perspektywy to jakbym musiał wybrać jakiś kraj regionu do życia to bym wybrał izrael
  • Odpowiedz
@kondziu96 @PokemonowyRambo w sumie zainspirowalo mnie to, zeby sie w koncu dowiedziec jaka jest przyczyna tego szokujacego wsparcia. Okazuje sie, ze oni wierza, ze jak tam sie zrobi wolnosc w koncu w tej Palestynie, to oni sobie zbuduja wysoko rozwinieta demokracje i w zwiazku z tym rowniez prawa dla lgbt, no ale nie moga sie o to troszczyc jak I'm spadnie na glowed Bomba. Jedyne co ich powstrzymuje to okropna okupacja izraelska.
  • Odpowiedz
@buchowo: No wykopki są filosemitami bo płaczą że Izraelska policja zatrzymuje ortodoksów co nienawidzą gejów i są w konszachtach z rewolucjonistami islamskimi z Iranu. Tacy to z nich antysemici. xD

Wykopki od lat złego słowa o ortodoksach którzy urządzali zamachy na parady gejowskie nie powiedzą. Taki to antysemityzm. Zazdroszczą bycia narodem wybranym przez Jahwe i tyle.
  • Odpowiedz
@kondziu96: bo za tym idą konkretne pieniądze oraz inżynieria społeczna?

Pytaj jak można w live-action obsadzić latynoskę jako Śnieżkę czy ciemnoskorą Syrenkę? Ale Mowgli, Alladyn czy Mulan już są tacy jacy być powinni. No ale to są bajki, prawda?

No to zmieniamy historie, Lancelot, Anna, Kleopatra a teraz są plany na Herkulesa - wszyscy czarnoskórzy...
Pytanie czy leci z nami pilot?
  • Odpowiedz
dlatego lepiej siedzieć cicho bo to nie nasza wojna


@kondziu96: Myślę, że po prostu niektórzy ludzie mają rozwinięta empatię i jak widzą, że w bombardowaniach ginie 4000 dzieci to chcą protestować. To nie jest wojna czy obrona islamu. To jest protest przeciwko zbrodniom wojennym.
  • Odpowiedz