Wpis z mikrobloga

Nie wyrażam sprzeciwu przeciw bombardowaniu dzieci i cywili, bo ich religia gardzi homoseksualistami bardziej niż judaizm. Mój system moralny dopuszcza takie rzeczy, bo nie jest oparty o rzeczy pryncypialne jak nie popieranie zbrodni przeciwko ludzkości tylko bezpośrednio o stosunek tej grupy do mnie. W ramach tego systemu wartości nie mam problemu z karaniem zbiorowym śmiercią całej grupy za czynny i poglądy jej części.
  • Odpowiedz
  • 1
@MirekStarowykopowy: cywili którzy też są mocno nietolerancyjni na zachodnim brzegu czy w strefie gazy dochodzi do bestialstw wobec osób lgbt za przyzwoleniem społeczeństwa zresztą tak jest na całym bliskim wschodzie
  • Odpowiedz
cywili którzy też są mocno nietolerancyjni na zachodnim brzegu czy w strefie gazy dochodzi do bestialstw wobec osób lgbt za przyzwoleniem społeczeństwa zresztą tak jest na całym bliskim wschodzie


@kondziu96: widzę, że stostujesz ten sam zestaw wartości co izraelici którzy bombardują szpitale
  • Odpowiedz
@CudMalina Ja sie zgodzę, też niechciałbym, żeby mordowali niewinnych chwili, tylko mówię - łatwo mówić siedząc w bezpiecznej Europie i pijąc sojowe latte.
Tylko co za to? Jakie rozwiązanie?
Niby można iść drogą Ukrainy czyli minimalizować straty w cywiliach po drugiej stronie, ale Izrael postanowił ogarnąć temat na stałe i już ma w dupie opinie publiczną, ONZ i inne cuda.
Niestety świat jest brutalny, nie mamy policji, sądów jakieś istancji wyższych.
Drugi
  • Odpowiedz