Wpis z mikrobloga

Mam dość tego pseudo-intelektualnego #!$%@? "obie strony są równie złe" postowanego przez kompletnych ignorantów łykających każdą anty-izraelską propagandę i pałująca wiplera do kolejnego "newsa" wysranego przez rzecznika Hamasu.

Nie wiem jak można porównywać państwo respektujące prawo międzynarodowe do organizacji terrorystycznej mordująca CELOWO małe dzieci w swoich domach i traktująca własnych obywateli jak gówno nie pozwalając im schronić się w tunelach (mając ich 5000 km) i nakazująca pozostawania na terenach objętych ostrzałem.

Hamas ma za nic życie tych ludzi i celowo doprowadza do ich śmierci aby durni symetryści z wykopu mogli się spuszczać jacy to Żydzi są źli.

Izrael w tej wojnie się broni i gówno możecie oceniać, dopóki żyjecie w Europie i wasza rodzina nie żyje w strachu przed fanatycznymi szaleńcami, którzy pławią się tym, że mogą zamordować żydowską rodzinę.

#izrael #palestyna #wojna #bekazprawkow #bekazlewakow
Clefairy - Mam dość tego pseudo-intelektualnego #!$%@? "obie strony są równie złe" po...

źródło: wykopki hamasowcy

Pobierz
  • 82
  • 1
@hevelx: wojna rządzi się swoimi prawami, mój post dotyczy Izraela poza działaniami wojennymi.

Tak samo Ukraina jest oskarżana o łamanie praw człowieka poprzez tworzenie magazynów i baz blisko budynków cywilnych.
Nie można respektować pewnych praw gdy druga strona ma je w dupie.
  • 3
@Plotyn: ale nie wiem o czym teraz dyskutujemy. Izrael ma swoje prawa, tak samo jak wiele innych państwa, dopóki nie karze takich osób to należy do cywilziacji zachodniej i respektuje prawo międzynarodowe. Tak samo panuje tam system demokratyczny, a nie dyktatura jak w większości krajów z tego regionu.
@Clefairy: Ciągle twierdzisz, że są dwie strony. A stron jest - moim zdaniem - conajmniej sześć. Są fanatyczni terroryści, faszyzujący semi-demokratyczny rząd, zaangażowani w konflikt cywile po obu stronach i niezaangażowani cywile po obu stronach. Pierwsze cztery grupy nie bardzo mnie obchodzą, nawet jeśli staram się rozumieć motywacje. Prawo musi chronić tych ostatnich - niestety Izrael stosuje taktykę krwawej zemsty, a nie zracjonalizowanej operacji wojskowej. Atak na obóz dla uchodźców -
@Clefairy: Dlaczego informacji na swoją obronę nie propaguje Izrael? Nawet nie mają stacji TV w języku angielskim, by wyjaśniać swoje stanowisko. Może im na tym zależy, aby mieli jak najwięcej wrogów?