Wpis z mikrobloga

Mam dość tego pseudo-intelektualnego #!$%@? "obie strony są równie złe" postowanego przez kompletnych ignorantów łykających każdą anty-izraelską propagandę i pałująca wiplera do kolejnego "newsa" wysranego przez rzecznika Hamasu.

Nie wiem jak można porównywać państwo respektujące prawo międzynarodowe do organizacji terrorystycznej mordująca CELOWO małe dzieci w swoich domach i traktująca własnych obywateli jak gówno nie pozwalając im schronić się w tunelach (mając ich 5000 km) i nakazująca pozostawania na terenach objętych ostrzałem.

Hamas ma za nic życie tych ludzi i celowo doprowadza do ich śmierci aby durni symetryści z wykopu mogli się spuszczać jacy to Żydzi są źli.

Izrael w tej wojnie się broni i gówno możecie oceniać, dopóki żyjecie w Europie i wasza rodzina nie żyje w strachu przed fanatycznymi szaleńcami, którzy pławią się tym, że mogą zamordować żydowską rodzinę.

#izrael #palestyna #wojna #bekazprawkow #bekazlewakow
Clefairy - Mam dość tego pseudo-intelektualnego #!$%@? "obie strony są równie złe" po...

źródło: wykopki hamasowcy

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@Clefairy: chłopie, każdy myślący Polak ma w piździe Izrael, Palestynę, Hamas i cały ten burdel. W naszym narodowym interesie jest aby to się #!$%@? tam uspokoiło bo odciąga to uwagę od Ukrainy i w tym układzie mamy #!$%@?.
  • Odpowiedz
@N331:

Izrael nie wyraził zgody na siły pokojowe ONZ w strefie Gazy

Pewno z tego samego powodu, z którego piloci nie wpuszczą do kokpitu nikogo, nawet jeśli zagrozi wymordowaniem wszystkich pasażerów, od czasu pewnego triku pewnych arabskich zawadiaków w 2001
  • Odpowiedz
to czemu przez tyle lat Izrael nie wyraził zgody na siły pokojowe ONZ w strefie Gazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@N331: a po cholerę ma do siebie wpuszczać jakieś NWO? żeby im zamienili kraj w ściek taki jak europa?
  • Odpowiedz
@Clefairy: Wolność wyznania: możesz być Rzydem sekularnym, ortodoksyjnym, lub ultraortodoksyjnym.
Śmieszy mnie zaawasowana #!$%@? tych co łykają proizraelskiej propagandy
  • Odpowiedz
@grillo: Oczywiście że nie respektują ale chyba nie wyobrażasz sobie że będą pukać od drzwi do drzwi pytając czy nie ukrywają Państwo kogoś z Hamasu? Wojna to zawsze ofiary cywilne.
  • Odpowiedz
@Clefairy: O czym ty bredzisz. Dobrze tamten wykopek napisał, Polska, mimo katotalibanu i wpływu na władzę, NIE jest państwem wyznaniowym, Izrael jest. To jest po prostu fakt i podał przykłady jak wygląda państwo wyznaniowe

Pseudo freethinkerzy broniące palestyńskich terrorystów? Spoko, ale ty śmiesznie akurat bronisz Izrael. Państwo demokratyczne. Co jest demokratyczne, przyzwalanie na wysiedlenia przez syjonistyczną skrajną prawicę z otoczenia Netanjahu w Zachodnim Brzegu Arabów? Czy na przykład reforma sądownictwa żeby
  • Odpowiedz
@Clefairy: najbardziej bawią oburzeni wypowiadający się pod tweetami dr Rzecznika Hamasu że no jak to ościenne państwa muzułmańskie nie robią nic poza wyrażaniem ubolewania i oburzenia xDD no #!$%@? zaskocznie, przecież Izrael+ wielki brat zza wody rozwalcują tam każdego kto zacznie fikać, wszyscy zainteresowani to wiedzą i siedzą jak myszy pod miotłą xDDD
  • Odpowiedz