Wpis z mikrobloga

Mam dość tego pseudo-intelektualnego #!$%@? "obie strony są równie złe" postowanego przez kompletnych ignorantów łykających każdą anty-izraelską propagandę i pałująca wiplera do kolejnego "newsa" wysranego przez rzecznika Hamasu.

Nie wiem jak można porównywać państwo respektujące prawo międzynarodowe do organizacji terrorystycznej mordująca CELOWO małe dzieci w swoich domach i traktująca własnych obywateli jak gówno nie pozwalając im schronić się w tunelach (mając ich 5000 km) i nakazująca pozostawania na terenach objętych ostrzałem.

Hamas ma za nic życie tych ludzi i celowo doprowadza do ich śmierci aby durni symetryści z wykopu mogli się spuszczać jacy to Żydzi są źli.

Izrael w tej wojnie się broni i gówno możecie oceniać, dopóki żyjecie w Europie i wasza rodzina nie żyje w strachu przed fanatycznymi szaleńcami, którzy pławią się tym, że mogą zamordować żydowską rodzinę.

#izrael #palestyna #wojna #bekazprawkow #bekazlewakow
Pobierz Clefairy - Mam dość tego pseudo-intelektualnego #!$%@? "obie strony są równie złe" po...
źródło: wykopki hamasowcy
  • 82
@Clefairy: super tworzysz stronnicza narrację, dzieci zastrzelone w tamtym roku przez Izraelitów lubią to Twoje demokratyczne państwo które w imię sprawiedliwości morduje 3.5 tysiąca dzieci, rozumiem że każde z tych dzieci to był super groźny wojownik, widzę też że nie masz żadnego historycznego kontekstu a bez takiego wypowiadanie się o tym konflikcie to po prostu idiotyzm.