Wpis z mikrobloga

@Lambo994: jak 25k na fakturze to są dla ciebie grosze to okej xD, może jak się wyprowadzisz od matki to zaczniesz szanować pieniądze i czas, który poświęcasz na ich zarobienie. Bez odbioru bo ktoś tu się zachłysnął po studiach, że zaczął zarabiać więcej niż minimalna
a co oni tam do #!$%@? nowego tworzą?

@hipokryzjawkutos: Przerażający jest brak wiedzy jak działa internet. Nie zdajesz sobie sprawy ile to #!$%@? wciąga prądu, te miliony dysków, mogą kompletnie nic nie robić, nikt nic nie oglądać a idą tysiące dolców na sam prąd, a gdzie jeszcze serwery w których te dyski siedzą, klimatyzacje, i cała ta niewyobrażalna skala jakim jest YT. Dodaj do tego lokalne cache porozrzucane w różnych krajach
@hipokryzjawkutos no właśnie że nie bo YouTube zawsze tracił lub niewiele zyskiwał. Przychody zawsze dynamicznie rosły ale i koszty także. Obecna recesja spowodowała że wpływy z reklam troszkę spadły, a że premium rosło to chyba zdecydowano się użyć właśnie tego aby znów być nad kreską.
może jak się wyprowadzisz od matki to zaczniesz szanować pieniądze i czas, który poświęcasz na ich zarobienie


@2-aminopirydyna: Typowy boomerski tekst powtarzany od lat. Mogłeś dodać też coś o tym, że synek jak pudziesz do pracy to docenisz szkołę XD Chociaż szkołę skończyłem dekadę temu i dziwnym trafem za nią nie tęsknię specjalnie.

Druga sprawa. Nie wiem ile zarabiasz, bo Cię nie znam, ale gratuluję. Możesz zarabiać i 100k /msc, powodzenia
@hipokryzjawkutos: uwielbiam takie #!$%@? gościa, który wie czy biznes się spina, czy nie, chociaż żadnej liczby nie widział na oczy.

Przecież to bardzo popularny model:
- robimy prawie "za darmo"
- uzależniamy od siebie
- dopiero wtedy zaczynamy kasować, gdy ludziom trudno zrezygnować z usługi

Skąd wiesz, że to się finansowo spinało? Może właśnie teraz zaczęło ?
@2-aminopirydyna: ty te 25k to pewnie widzisz jak na wykopie o tym wspomnisz, dlatego zaraz pierwszy jesteś żeby krzyczeć ile to masz na fakturze. Już nie jest rok 2005, na nikim to nie robi wrażenia typie, możesz przestać się chwalić.

Przy twojej bajońskiej stawce 150zł/h, sybksrypcja yt premium to jakieś 10 minut pracy. Więcej czasu pewnie poświęciłeś na czytanie komentarzy pod tym postem i udowadnianiu, że cię stać, ale nie zapłacisz,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ilirian: przeciez my nie bronimy youtube, tylko naszego wyboru. Dla niektorych te 25zl to dobra cena za brak reklam w usludze. Osobiscie to mam w #!$%@? czy inni placa czasem czy przelewem, jednak odrobine irytuje fakt, ze ludzie ktorym szkoda na to kasy (nie ma w tym nic zlego) wyzywaja ludzi, ktorym na to nie szkoda kasy (tez nie ma w tym nic zlego) od debili (jest w tym cos zlego)
@heinricha_hammler: Nie, ale jak nie mam potrzeby wykupywania subskrypcji prywatnej firmy, to uwaga.... NIE wykupuję jej. A bekę mam niesamowitą, bo przecież na wykopie zarabiający 15k netto to biedaki. Teraz to już prawie wszyscy specjaliści IT 30k, a tu 25 złotych/msc spowodowało taki szum ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do mamy po kieszonkowe gamonie jedne, bo Wam na Jutuba i
Boże ludzie. Nie chcecie kupować premium to oglądacie reklamy. #!$%@? janusze. Mnie się należy dej. I zły google bo chcą zarabiać na swojej pracy. A jak nie pasuje to nie korzystajcie z YouTube i tyle. Wielki ból dupy mentalnych #!$%@?. Ze sklepu też kradniecie bo waszym zdaniem nie warto płacić?