Wpis z mikrobloga

Podoba mi sie ten ból dupy, tacy liberalni, tacy wolnościowi, ale jak ich kochany Youtube zmienia zasady gry, to wielkie oburzenie. Przypomne może, Alphabet to prywatna firma, ktora bedzie sie kierowac interesem inwestorow, a w ich interesie jest zysk, zarobek i maja ku temu swiete prawo. Decyzja moze wam sie nie podobać, ba znacie sposoby aby ominąć nowe obostrzeżenia, ale świadomi użytkownicy internetu to margines i bardzo prawdopodobne, że ktoś policzył to
LOL... Chytra baba z Radomia jest z was dumna!
Kto wam broni wykupić serwery i transfer i udostępnić ludziom za darmo, żeby mogli wgrywać i oglądać różne filmiki? Oczywiście bez opłat, reklam i w 4K!
YT podniósł mi opłatę z 23,99zł na 25,99zł. No chyba się potnę, na chleb mi przez to zabraknie!
@mlodir: Zapewne cię to zaskoczy, ale na yt jest mnóstwo cennych treści (publicystyka, informacyjne, szkoleniowe). Tylko przestań oglądać patostreamy a może nawet algorytmy same ci podpowiedzą coś fajnego?
@Lambo994 no jasne że można płacić za co się chce i ile się chce. Sam zarabiam sporo, używam Netflixa, Spotify, ale np w życiu kupiłem może 3 gry. Przy tej ilości darmowych gier które rozdawali epic albo jakie są czasem na steamie to nie widzę potrzeby. Co do yt to używam go na tyle rzadko że nie widze potrzeby kupować premium bo od muzyki jest Spotify a na tv oglądam coś z
Tymczasem ludzie, którzy mają premium i odpalą sobie zaraz coś na TV, bez rootowania, instalowania dziwych apk i aktualizacji każdego gówna 3 razy dziennie ( ͡ ͜ʖ ͡)


@BetonowePlacki: Chyba tymczasem ludzie ktorzy zainstalowali coś za darmo 2 lata temu i nic nie musieli zmieniać xD Wiecej to ty sie pieprzyles z płaceniem za to premiumium
@BetonowePlacki: nie będę płacił youtubowi za te kilka filmów dokumentalnych zgranych z TV i zuploadowanych przez dobrych ludzi, tylko po to żeby mógł przelewać hajs tym wszystkim patoyoutuberom, których nie znam i nie oglądam, ale wyświetlają się na głównej.
@mlodir: To co dla jednych jest gównianym produktem, dla innych nim nie jest. Ty może lubujesz się w oglądaniu YT z reklamami co 3 minuty albo w ściąganiu filmów z torrentów. Inni wolą po prostu uruchomić usługę i korzystać z niej komfortowo. I nie płaczą przy tym, że inni wolą inaczej.