Wpis z mikrobloga

@hipokryzjawkutos: ostatnio słyszałem o jakimś #!$%@? prawie korporacyjnym w USA. Firma ma ciągle generować zyski dla akcjonariuszy. Nie ważny jest nawet rozwój, czy pracownik a tym bardziej nie klient. Nie wykrecasz zysków dla akcjonariuszy to lecisz ze stołka!
@Black_Raven

Dla mnie to brzmi jak pisk lewactwa w stylu "YouTube bez reklam prawem nie towarem" xD

Ja serio rozumiem, że ktoś nie chce płacić i niech nie płaci jego prawo xD ale czy mam ból dupy że będą walczyć z blokowaniem reklam? Wcale to jest w końcu #!$%@? ICH portal i ICH sprawa co chcą na nim robić. Albo Ci się podoba i korzystasz albo nie i naura xD


XD
Płać
@mlodir: W sensie masz ból dupy, że ludzie wydają swoje własne pieniądze na co chcą czy o co chodzi? Porównujesz ceny paliw, które mają wpływ na niemal wszystkie dziedziny naszego życia i ceny produktów w sklepach, do picia piwa za 25 zł w wielkomiejskich knajpach? XD

Wyobraź sobie, że picie piwa kraftowego za 25 zł na rynku w Krakowie nie jest czynnością w jakimkolwiek stopniu niezbędną do życia. Podobnie jak i
@Lambo994 bla bla bla prestiż bla bla bla nie stać mnie bla bla bla ja zarabiam bla bla bla. Nawet mi się nie chce czytać w całości tego wysrywu. Są rzeczy za które warto zapłacić i takie które nie są warte złamanego grosza. Zachowujesz się jak #!$%@? krezus, który wjeżdża windą bezpośrednio do penthausu, a jedyne co zrobiłeś to przepłaciłeś za patotreści w gówno aplikacji.
gdyby była odpowiednio duża rynkowa nisza, to ktoś by próbował stwarzać konkurencję. Ale nikt się tym nie zainteresuje


@BennyLava: Była konkurencja, ale yt ją wykosił bo dzięki używaniu pieniędzy z grupy usług w której mieli monopol mogli oferować usługę wyższej jakości za darmo, teoretycznie na niej tracąc. To co robią to praktyki monopolistyczne za stosowanie których w każdej innej branży sądy w stanach dobrałyby się im ostro do dupy.
@An-Dagda: mi bardziej chodzi o wyłączanie z dupy niedawno Wolski mówił że jakieś mu tam zablokowali, co mnie dziwi bo pomijając czy się z nim zgadzam czy nie nie mówi niczego. Niczego kontrowersyjnego nie mówi.
@T0pi5: chodzi o Kick? Akurat z tego co widzę, to na razie powstają serwisy Twitchopodobne, a takie nie zostawiają filmów wideo na dłużej niż miesiąc. Na YT da się oglądać filmy sprzed paru lat. Jeszcze z tego co widziałem CDA ma opcję połączenia z Youtubem i tam też lądują filmy, które dodaje się na YT. W sumie jeszcze jest BanBye
Zrob portal na który każdy może łatwo dodać film i udostępnić każdemu. Google przejmuje firmę, płaci za nią, inwestuje swoj hajs. Zrób tak, żeby twórcy tych filmów mogli dostawać za to pieniądze. Przyciągnij tym ludzi, którzy będą tworzyć te filmy bo mają tu spoko warunki. Zatrudniaj ludzi, opłacaj serwery, wypłacaj hajs twórcom. Masz serwis rozwijany przez lata, z którego korzysta i zna każdy. Chciej na nim zarobić. Polacy: pikatchuface, #!$%@? chcą mnie