Wpis z mikrobloga

i co wycina bloki sponsorowane? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kill15you: nie subskrybuję gównianych kanałów, więc nie mam upierdliwych bloków sponsorowanych (a jeśli są, to są oznaczone na pasku jako rozdział sponsorowany, więc przewijam jednym klikiem)
Ile lat funkcjonowali wgl bez reklam a teraz maja tyle siana i #!$%@? dajcie hajs bo nie bedzie yt???? #!$%@? sie tym zydom juz totalnie #!$%@?, ja wiem do czego to prowadzi xD historia kołem sie toczy


@hipokryzjawkutos: Uber też był turbo tani. Na tym polega dominacja rynku i obecnie są praktycznie monopolistą. Pokaż mi inny rentowny streaming, który działa bez reklam lub jego subskrypcja jest turbo tania. Oczywiście, korporacje należy
że szkoda im tracenia życia na instalowanie jakiś appek i innych cudów albo szukanie pirackich wersji.


@Lambo994: też mnie stać, ale szybciej, wygodniej i lepiej jest zainstalować adblocka/revanced. ¯\(ツ)/¯
ostatnio słyszałem o jakimś #!$%@? prawie korporacyjnym w USA. Firma ma ciągle generować zyski dla akcjonariuszy. Nie ważny jest nawet rozwój, czy pracownik a tym bardziej nie klient. Nie wykrecasz zysków dla akcjonariuszy to lecisz ze stołka!


@Pie_Czar: tak samo mówi prawo w Polsce. Firma ma zarabiać, a każdy ruch który zmniejsza zysk może być podstawą procesu.
jak 25k na fakturze to są dla ciebie grosze to okej xD, może jak się wyprowadzisz od matki to zaczniesz szanować pieniądze i czas, który poświęcasz na ich zarobienie.


@2-aminopirydyna: zarabiam więcej i szanuje swój czas. Dlatego nie kombinuje i nie tracę czasu na alternatywne aplikacje.
Przy twojej bajońskiej stawce 150zł/h, sybksrypcja yt premium to jakieś 10 minut pracy. Więcej czasu pewnie poświęciłeś na czytanie komentarzy pod tym postem i udowadnianiu, że cię stać, ale nie zapłacisz, bo wolisz drzeć o to koty z randomami z neta XD


@WypiekPeel: taki jest wykop :)
@Razi91

Można nieużywać.

Witamy w dystopijnym świecie gdzie pojedyncze korporacje rządzą i nie ma jak ich przebić. Monopol tworzą często ludzie, dając jednemu korpo przyzwolenie


Każde przedsiębiorstwo dąży do monopolu, to naturalne. Jeśli w pewnym momencie nie ma socjalizmu i regulacji rynku przez państwo to może się tak skończyć.
Do tego w branżach o wysokiej koszcie finansowym, materiałowym, technologicznym i ludzkim próg wejścia w biznes jest tak wysoki, że naturalniej trudno konkurować.
@Lord_Apatii_i_Depresji

@Ilirian: Jeszcze 10 lat temu nie do pomyślenia było, żeby YT wymagał od ciebie oglądanie reklam.

Za 10 lat pewnie będziesz musiał PŁACIĆ, aby w ogóle móc wejść na YT.

Tak się kończy monopol.

Będzie was korpo ruch//// i na was zarabiać, bo tylko do tego się nadajecie.


No to wtedy będą Inne serwisy, które będą miały oglądanie bez abonamentu.