Wpis z mikrobloga

@hipokryzjawkutos: jeszcze żeby te ulepszenia były serio ulepszeniami xD to #!$%@? łapki, vanced ma więcej funkcji od tego ich premium xD gdyby chociaż na premium można było #!$%@?ć te wszystkie shortsy i inne raki internetu, ustawiać głośność/jasność na ekranie jednym palcem. To nie, dajcie hajs bo musimy promować shorsty i inne patologię po to żeby oni mogli zarabiać na reklamach po kilkaset k $. No chyba #!$%@? nie xD
@Lambo994 jasne, że tak. Słuchaj Mati, ja to lubię to kraftowe piwo i nie mam problemu z płaceniem za nie 25zł w knajpie. W końcu po to zarabiam, nie? No i co, że parkowanie w mieście kosztuje 7zł za godzinę? Dla mnie to nie problem, bo chodzę do pracy. Paliwo też 7 ziko? No tak, ale przecież ja pracuję i mam siano, nie bądź biedakiem, dawaj do pełna. Patrz Mati, mam nowego
Dla mnie to brzmi jak pisk lewactwa w stylu "YouTube bez reklam prawem nie towarem" xD
Ja serio rozumiem, że ktoś nie chce płacić i niech nie płaci jego prawo xD ale czy mam ból dupy że będą walczyć z blokowaniem reklam? Wcale to jest w końcu #!$%@? ICH portal i ICH sprawa co chcą na nim robić. Albo Ci się podoba i korzystasz albo nie i naura xD
@Ilirian: Kisnę z tego że SĄ ZMUSZENI podnosić cenę. Prawda jest taka że przez kilka lat próbowali wciskać premium nie brakiem reklam, a gównianymi Youtube Originals których nikt nie oglądał, nie przekonali dość twórców do wejścia w ten typ treści i nagle łolaboga som zmuszeni bo jakiemuś cwelowi na górze słupki się nie zgadzają. Ba, gdyby absolutnie wszędzie #!$%@? reklamy oprócz gierek to sam google play by uciągnął całego Googla i
Wiem, że niepojęte dla niektórych, ale polecam iśc do pracy lepszej niż Januszex SP.Z.O.O. I wtedy zauważycie, że nie trzeba spinać się o każde 20 zł.


@Lambo994: Niektórzy szanują swoje zarobione pieniądze i nie wyrzucają ich w błoto bo ich na to stać.
Dla sumarycznego czasu oglądania w miesiącu, nie warto wykupywać wersji premium, a z wersją free trzeba jakoś przeboleć, która jest 10 razy straszniejsza niż reklamy na Polsacie.