Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mkarweta: ja tam zawsze siadam na zderzaku. no może nie na samym i zostawiam z 10m miejsca. Bo jakbym miał trzymać prawidłową odległość to 80% debili by myślało , że chcę jechać za nimi z taką samą prędkością, a jeszcze kilku się znajdzie wolniej jadących z prawego pasa, którym akurat się zachce wyprzedzać. I właśnie trzymam taki dystans, żeby już nikt tam nie wjechał.
  • Odpowiedz
@Sarg: W Niemczech dozwolone jest nawet mruganie na policjanta długimi, więc tak w cywilizowanych krajach jak mrugasz to ten ktoś powinien ci ustąpić. Ale wiadomo p0lactwo na drodze musi przyszeryfować i blokować.
  • Odpowiedz
@mkarweta: w cywilizowanym kraju nie muszę wyprzedzać prawym pasem jadąc 130 na autostradzie. Jak to mnie wkurza to się w palę nie mieści że nie potrafimy jeździć prawym pasem. Ja staram się jeździć między 120 a 130. I najczęściej jak są 3 pasy to wszystkich łykam prawym bo jest najluźniej. Nie mieści mi się to w pale czemu ludzie jeżdżą lewym i środkowym jak prawy wolny. Albo czemu ustawiają tempomat na
  • Odpowiedz
MIGNIE DŁUGIM


@Sarg: a Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Chodzi o sytuację, kiedy ktoś skończył wyprzedzać i kierowca z tyłu zauważył, że kierowca przed nim się "zawiesił". Jest różnica między zwykłym komunikacyjnym mrugnięciem długimi, a #!$%@? nimi jak debil. Tak samo jak jest różnica między krótkim trąbnięciem, kiedy kierowca przed Tobą nie zauważył zielonego światła, a #!$%@? klaksonem jak wściekły.
  • Odpowiedz
@mkarweta: ja w UK mieszkam od 8 lat. Codziennie prawię jeżdżę autostradą i tylko raz ktoś mi podjechał pod dupę i zaczął mrugać. Po wyprzedzaniu zjechałem i patrzę polska rejestracja xDDD
  • Odpowiedz
@Sarg: mrugnięcie długimi jest w porządku jak ktoś się #!$%@? i ciągnie lewym pasem, bo myślał że nikogo z tyłu nie ma, zwłaszcza że po tych autostradach się ciągniesz godzinami, nie porównujmy do robienia stroboskopu
  • Odpowiedz
@mkarweta Kto to coś plusuje…

Jechać lewym pasem odpowiednio długo (???) po to, żeby ktoś za tobą zauważył, że przed nim jedziesz (???) i mignie światłami (???) albo wyprzedzi prawym pasem (???).

Co??
  • Odpowiedz
@mkarweta: najbardziej denerwuje jak jedziesz 140 i wyprzedzasz wolniejszych kierowców a tu nagle nadciąga X5 z prędkością światła i zbliża się na odległość 5cm od twojego zderzaka.
  • Odpowiedz