Wpis z mikrobloga

Jestem załamana. Laska zaszła w ciążę z chłopakiem, niby była rozmowa o dzieciach, o małżeństwie, przyszłości szerokopojętej. On najpierw mówi, że no fajnie, fajnie, dzidziuś. A po kilku godzinach przychodzi do niej, popłakał się i mówi, że on jednak nie da rady, że się muszą rozstać. Znowu, wielka niespodzianka, że seks przyniósł dziecko i co zrobić, no naprawdę, szok i niedowierzanie.

Panowie! Serio?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 295
  • Odpowiedz
21 wiek xD. Ja nie wierze w takie coś, że "antykoncepcja nie zadziałała" prędzej błąd użytkownika. Powinna być obowiązkowa wizyta u ginekologa/męskiego odpowiednika w wieku 16 lat w szkole + darmowe implanty/tabsy jak w UK i po problemie.
  • Odpowiedz
Jestem załamana. Laska zaszła w ciążę z chłopakiem, niby była rozmowa o dzieciach, o małżeństwie, przyszłości szerokopojętej.


@zbrodnia_i_kawa: no to jestem ciekaw, jak ta "rozmowa" o dzieciach wyglądała. jeśli coś na zasadzie "chcesz mieć kiedyś ze mną dzieci? no chce", to nie dziwie się, że gość mógł spanikować, bo to nie znaczy, że chce dzieci tu i teraz. Prawidłowa rozmowa na ten temat powinna wyglądać - w gigantycznym skrócie - tak:

- chcesz mieć ze mną dzieci?
- tak, ale
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa
Skoro już jest publiczna dyskusja to czy wiesz może czy ta ciąża była efektem seksu bez zabezpieczenia czy z zabezpieczeniem? Ostatnio dowiedziałem się że 50% ciąż jest nieplanowanych i się zastanawiałem czy ludzie w tak dużym stopniu się nie zabezpieczają czy też ten % gdy zabezpieczenie nie działa przy pewnej ilości stosunków tak mocno zwiększa opcję zapłodnienia.
To pytanie nie jest negatywnie nacechowane, typowo z ciekawości bo jak znajomi informują
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: typowy wykop, ludzie dopasowują sobie historię do popularnej, pasującej im narracji nie znając szczegółów.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie większość dała plusa w ciemno dwóm najbardziej wyplusowanym komentarzom i nawet nie sprawdziła twoich odpowiedzi.. :/
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: jeśli stosowali antykoncepcje to znaczy, że się nie zgodzili na dzieci w tym momencie. Generalnie to spora różnica między tym, że ktoś chce mieć dzieci ogólnie a chce mieć teraz. Może mam jakieś inne plany? Może chce odłożyć pieniądze na mieszkanie.

Sporo możliwości a duża szansa, ze koleżanka sobie pomyślała, że to nie ma znaczenia kiedy...


@kill15you: a ty za każdym razem pytasz stałą partnerkę o zgodę
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: jak to jest że część kobiet rozumie że jak gość sie nie oświadczył, nie zadeklarował itp, nie mają mieszkania razem itd to gówno a nie planowanie przyszłości?


Jak to jest że część rozumie do czego prowadzi seks bez zabezpieczenia?


A część jest zdziwiona.


@LifeReboot: naprawdę wierzysz, kawałek metalu chroni przed rozwodem, oszustwem i innymi nieszczesciami? XD i mieszkanie razem rozumiem, że bez seksu?
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Ludzie kłamią tylko wtedy kiedy mogą a jeśli mogą to kłamią. Na wykopie jest setki facetów, którzy opsrali by się ze szczęścia żeby móc mieć rodzinę więc niech ta "laska" zastanowi się skąd taki a nie inny rozwój wypadków. :)
  • Odpowiedz
@naksu: @zbrodnia_i_kawa

Z mojej perspektywy (tego prawdomównego i biorącego odpowiedzialność).

1. Kłamstwo - najlepsza metoda do utrzymania relacji z kobieta i wzbudzania jej zainteresowania. Niedopowiedzenia, przemilczenia. Wtedy ona myśli, że jesteś romantyczny, że wiesz co ona czuje, czego potrzebuje i że jesteś jej drugą połówkami. Że nadajecie na tych
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Było nie wagarować podczas przysposobienia do życia w rodzinie czy innych tego typu zajęciach. W przeciwnym razie istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że wspomniana Pani wiedziałaby co to kondom a być nawet wiedziała jak go użyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: co tutaj za fikołki niektórzy odstawiają by uzasadnić najzwyczajne w sensie wprowadzenie kogoś w błąd to jest niepojęte xD a to bo wpadka, a to bo to, że chciał to nie znaczy że akurat z tą dziewczyną ( co z tego że obecną partnerką, on tak sobie tylko na przyszłość mówił XD ). Dramat.

A co do samej sytuacji to generalnie standard, ludzie odwalają rzeczy tudzież nie do końca
  • Odpowiedz
Wykopki Cię tu zjedzą, zawsze będzie to wina kobiety. Podsumowując tutejsze męskie komentarze: po prostu trzeba zakładać, że każdy typ kłamie i opowiada bajki, żeby Cię tylko wyruchać. Trxeba nie mieć dzieci z żadnym, to Cię nikt nie zostawi. Ja bym na jej miejscu pojechała usunąć, a po prostu każdy następny facet ma dochodzić poza nią i tyle. Skoro nigdy nie ma gwarancji i nie można ufać na słowo partnerowi i każdy
  • Odpowiedz