Wpis z mikrobloga

Jestem załamana. Laska zaszła w ciążę z chłopakiem, niby była rozmowa o dzieciach, o małżeństwie, przyszłości szerokopojętej. On najpierw mówi, że no fajnie, fajnie, dzidziuś. A po kilku godzinach przychodzi do niej, popłakał się i mówi, że on jednak nie da rady, że się muszą rozstać. Znowu, wielka niespodzianka, że seks przyniósł dziecko i co zrobić, no naprawdę, szok i niedowierzanie.

Panowie! Serio?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 295
  • Odpowiedz
@WykopMozeMiSkoczycNaSnakaZwierzaka:

a ty za każdym razem pytasz stałą partnerkę o zgodę na seks, bo może to jednak będzie gwałt XD

o co Ty pytasz? Zgodzili się na stosunek zabezpieczając się i spora szansa, że nie zapytała o zmianę... więc w tym pytaniu stosujesz jakąś odwrotną logikę bo nic się nie zmieniło, nie zapytała czy to już czas na dziecko.
  • Odpowiedz
Jaki Sebix? To zwykły Konrad, czy inny Michał.


@zbrodnia_i_kawa: nie, nie to nie Konrad czy Michal, to Sebix. Jaka trzeba byc glupia, zeby zyc z ziomkiem i nie poznac, ze jest nieodpowiedzialny. Ziomek pewnie ruchanie mial za darmo, powiedz jeszcze, ze do pracy nie chodzil bo akurat nie mial mozliwosci i go ta laska utrzymywala. Wybierajcie dalej sebixow, a potem placzcie, ze zostawil. Polecam tez czytac wiecej Onetu i bardziej
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Miała w czym wybierać. W Polsce brakuje ponad 1,2 mln panien dla kawalerów. Większość z nich marzy o rodzinie i dzieciach. Gadzi mózg wybrał FUCKBOYA zamiast spokojnego Mireczka. Ma być nam jej teraz szkoda? Szkoda to mi jest kasy którą znowu rządzący będą wydawać na takie bękarty i ich samotne maDki i znowu będą podwyższać mi podatki. Takie osobniki powinno się kastrować, żeby dalej sie nie rozmnażały (p0lkę jak
  • Odpowiedz
niby była rozmowa o dzieciach, o małżeństwie, przyszłości szerokopojętej


@zbrodnia_i_kawa: niektórzy się oświadczają, żeby zaruchać, a typ musiał tylko bajki poopowiadać xDD
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Wysłałaś artykuł ok, ale nie ma w nim ani słowa dlaczego oni tych alimentów nie płacą.

Napisałaś "W Polsce ponad połowa alimentów nie jest płacona, bo jaśnie panowie nie wiedzieli, że z seksu biorą się dzieci." Jak ten artykuł potwierdza Twoja tezę?

Jedyne co ten artykuł potwierdza to, że ponad połowa dłużników alimentacyjnych jest dłużnikami też w innych aspektach. Przydałoby się jakieś głębsze badanie dlaczego tak jest, może oni
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: Napiszę to co już napisałem wcześniej, artykuł pokazuje głównie strukturę wiekową alimenciarzy i to, że większość z nich nie chce płacić też innych zobowiązań. Albo badanie było bardzo powierzchowne albo nie opisano w artykule wszystkich jego wyników.
Generalnie tacy ludzie to słaby materiał na związek, a co dopiero na płodzenie dzieci.

Proponuję jednak trzymać się badań, a nie argumentów anegdotycznych bo każdy ma inne doświadczenia ja na przykład mam
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Dzieciaki są super. Jak żaden z rodziców nie jest #!$%@? to wszyscy się dogadają. Może typ nie dorósł. Możliwe, że szybko dojrzeje. Bycie ojcem to najlepsza rzecz na świecie.
  • Odpowiedz