Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
100% racji z tym że nowych znajomych/partnerów poznaje się tam gdzie się regularnie spotyka albo w miejscach bez kontekstu romantycznego ale.. jak to zrobić mając 29 lat?
(Z góry zaznaczam, że kursy tańca odpadają bo nie chce się nauczyc i oni nie chcą singli :P). Przeszukałem wszystkie miejsca w swoim mieście wojewódzkim - domy kultury, ośrodki, szkółki, instytuty i.. jest sporo zajęć ale DLA DZIECI lub SERNIORÓW. To samo z wydarzeniami kulturalnymi w mieście, jest co chwile coś ale dla dzieci albo starych. Fora tematyczne na FB (poznawanie, podróże, aktywności) są puste albo służą jako reklama jakiejś firmy. Fora poza FB są martwe. Nawet duszpaszterstwa są dedykowane dla dzieci i młodzieży. Na apkach randkowych lipa. Chcę poznać jakiś nowych znajomych, znaleźć kobietę no ale nie ma gdzie xD

#przegryw #znajomi #hobby #zainteresowania #przemyslenia #feels #depresja #samotnosc #tfwnogf #suicidefuel #agepill #blackpill #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30 #zwiazki #relacje #tinder #badoo #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
100% racji z tym że nowych znajomych/partneró...

źródło: 1000_F_208390130_TBsKFPo2sTJVqxZo2RqjaRCoCSAPiGW1

Pobierz
  • 19
@mirko_anonim ja najwięcej osób poznawałem w pubach i barach, alko łączy jednak ludzi, potem po prostu się poznawaliśmy i w tygodniu były okazje spotkać się a to na jakieś grzebanie przy aucie, a to na piwo, a to na kajaki
Warto też mieć co zaoferować sobą, ja np miałem garaż z kanałem i mase narzędzi to chłopaczki się przewijały u mnie. Kompuetry też ogarniałem. Ale to też trochę inne czasy bo teraz
@mirko_anonim: na pewno nie poznasz tych ludzi siedząc w domu, albo klikając w komputer też minimalna szansa

jakoś musisz z tego domu wyjść i niestety nie tylko przebywać wśród ludzi ale Z LUDŹMI - coś próbować zagadać, coś stworzyć w kawiarni, na koncercie, na evencie

generalnie będzie to ultratrudne ale nie niemożliwe
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): >Chcę poznać jakiś nowych znajomych, znaleźć kobietę no ale nie ma gdzie xD

@mirko_anonim: mam tak samo i podobny wiek. Powiem ci tak. Ja uświadomiłem sobie że tak naprawdę nie potrzebuję znajomych. Próbowałem odgrzebywać stare kontakty ze szkoły. Udało mi się parę razy wyskoczyć gdzieś na piwo. Raz nawet na fb dodałem ogłoszenie i spotkałem się łącznie z 3 osobami na mieście. I to nie jest to
@Maxior99: proponuję mu whitepill czyli MGTOW z wiedzą blackpillową.
Magika może popełnić gdy po wielu staraniach i wyrzeczeniach i stosowaniu redpilla nadal będzie miał ten sam rezultat, czyli bycie olewanym przez nasze rozpieszczone księżniczki - a tymczasem to nie on jest głównym powodem przegrywu damsko meskiego, lecz kombo tragicznek sytuacji demograficznej, masowego księżniczkowania kobiet oderwanych od rzeczywistości, oraz działań zdesperowanych facetów którzy wezmą każdą kobietę by nie być samemu (mimo że
@Maxior99: Oczywiście że to COPE lub życie na wyparciu, ale niestety, to nie jest kwestia wyboru, bo przecież każdy chciałby mieć fajnego partnera... ale rzeczywistość jest jaka jest i trzeba się z tym pogodzić.

Dopóki będą działać social media + ujemna demografia + spermiarze to niestety, ale skazanych na samotność na cope/wyparciu będzie coraz więcej.... bo niestety nie jest możliwe by każdy facet miał kobietę (chyba że wanna babcię k$rwa?! XD)....
@Zly_CzlowiekXD: Przede wszystkim ruch MTGOW został wypaczony. Pierwotnie był tworzony dla tych, którzy przeszli walidację, ale po związku/kilku z kobietą uznali, że to nie dla nich. Od pewnego momentu jako MTGOW zaczęli uznwać się incele, którzy nie mieli absolutnej szansy na związek i de facto oszukiwali samych siebie, że nie potrzebują kobiety. Oni nie mieli wyboru.
@Zly_CzlowiekXD: Hobby też działa do pewnego momentu. Je się ma, albo nie. Od wczesnych lat życia. Potem nie wyczaruje się z niczego, a to, co Cię interesuje i tak prędzej czy później wymaxujesz i znów znajdziesz się z nudą w dupie. Sytuacja OPa jest winą jego genów. Tylko i wyłącznie. Jestem przeciwny robieniu fikołków, że teraz 30% i więcej chłopów to przegrywy. Takich jest 8-10%. A na tym tagu dominują osoby