Wpis z mikrobloga

15 lat na wykopie, tysiące rozmow z mireczkami, a dobrze rokowało i robiło to jedynie paru, z czego 90% na wykopie już nie pisze i ciągle znajomość się urywa przez ghosting, nie wiem co jest ze mną nie tak, wcale nie przedłużam i sama wychodzę z propozycją spotkania ale najczęściej do niego nie dochodzi
#randkujzwykopem ktos powie że wybrzydzam za mocno,że hipergamiczna ze mnie bestia, że każdy ma wady sratatatata...BZDURA! Są róże bez kolców, i nazywają się piwonie (peonie) są jak róże jak nie piękniejsze i nie mają kolców.
Nie dajcie sobie wmówić od toksycznych ludzi, że każdy człowiek ma jakąś patologię, na którą należy się godzić czy znosić(aczkolwiek można jak najbardziej)
Są ludzie, którzy są piękni i nie mają kolców.
Są ludzie piwonie.
KingaM - 15 lat na wykopie, tysiące rozmow z mireczkami, a dobrze rokowało i robiło t...

źródło: chłop nie chce się migdalic

Pobierz
  • 104
@KingaM: w 2019 jak jeszcze nie miałem tu konta jeszcze a przeprowadziłem się do Krakowa to wyczaiłem wykopiwo i poszedłem. Ty też miałaś dołączyć bo siedziałaś w jakiejś herbaciarni kilkaset metrów dalej i nie przyszłaś. Chłopaki Bezpruderyjny i KTPNT, którzy byli na tym piwku mówili, że ty zawsze tak obiecujesz i nigdy nie przychodzisz. Więc to z tobą jest coś nie tak.
@KingaM: Czyli że ruchasz się z kim popadnie i narzekasz na brak związku. Typowa baba. Większośc ruchających się z kim popadnie ma ostre problemy psychiczne.
Nie wiem czemu oczekujesz że jakiś mirek ciebie weźmie przeruchaną przez tysiąc innych mirków i wyleczy twoje problemy.
Spokojnie, bedzie halloween to sie naghostujemy za wszelkie czasy

15 lat na wykopie, tysiące rozmow z mireczkami, a dobrze rokowało i robiło to jedynie paru, z czego 90% na wykopie już nie pisze i ciągle znajomość się urywa przez ghosting, nie wiem co jest ze mną nie tak, wcale nie przedłużam i sama wychodzę z propozycją spotkania ale najczęściej do niego nie dochodzi


@KingaM: moze dlatego ze nikt nie chce jechac
@KingaM: Ja miałem z kilakanaście/dzisiąt rozmów tutaj na przestrzeni lat. Z kilkoma byłem bliżej, z kilkoma się spotkałem. Można powiedzieć że miałem też 1.5 roczny związek z różową z wykopu.
U Ciebie tysiące rozmów i nigdy żadna głębsza relacja nie wynikła z nikim? coś tutaj jest nie tak.
ktos powie że wybrzydzam za mocno,że hipergamiczna ze mnie bestia, że każdy ma wady sratatatata...BZDURA! Są róże bez kolców, i nazywają się piwonie (peonie) są jak róże jak nie piękniejsze i nie mają kolców.


@KingaM:

Ale ty zwykla roza jestes a nie peonia, wiec dlaczego oczekujesz znalezienia peonii?

No i najwazniejsze - kto wybrzydza, ten nie rucha :D
Nie dajcie sobie wmówić od toksycznych ludzi, że każdy człowiek ma jakąś patologię, na którą należy się godzić czy znosić


@KingaM: to jest dosłownie warunek do bycia w dorosłej relacji z drugą osobą, każdy jest #!$%@?ęty, a w związku chodzi o to, żeby sobie z tym radzić w sposób taki, aby dalej się kochać; takie myślenie jak zaprezentowałaś jest toksyczne, dziecinne i mało ma wspólnego z rzeczywistością, może warto się przyjrzeć