Wpis z mikrobloga

15 lat na wykopie, tysiące rozmow z mireczkami, a dobrze rokowało i robiło to jedynie paru, z czego 90% na wykopie już nie pisze i ciągle znajomość się urywa przez ghosting, nie wiem co jest ze mną nie tak, wcale nie przedłużam i sama wychodzę z propozycją spotkania ale najczęściej do niego nie dochodzi
#randkujzwykopem ktos powie że wybrzydzam za mocno,że hipergamiczna ze mnie bestia, że każdy ma wady sratatatata...BZDURA! Są róże bez kolców, i nazywają się piwonie (peonie) są jak róże jak nie piękniejsze i nie mają kolców.
Nie dajcie sobie wmówić od toksycznych ludzi, że każdy człowiek ma jakąś patologię, na którą należy się godzić czy znosić(aczkolwiek można jak najbardziej)
Są ludzie, którzy są piękni i nie mają kolców.
Są ludzie piwonie.
KingaM - 15 lat na wykopie, tysiące rozmow z mireczkami, a dobrze rokowało i robiło t...

źródło: chłop nie chce się migdalic

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
@KingaM większość tutaj będzie się bała zagadać żeby nie zostać zjechanym przez ludzi z tagów pillowych i innych() problemem jest to że Mirki z tych tagów sami przestali zauważać, że dużo od ideologi feminizmu się to nie różni
  • Odpowiedz
15 lat na wykopie, tysiące rozmow z mireczkami,


@KingaM: cale szczescie, ze ja wszystkim cisne, #!$%@? i #!$%@? sie.
Wiec jeszcze nikt z wypoku mnie na randke nie zaprosil ( )
  • Odpowiedz
@KingaM: nie obraź sie ale kobiety co 15 lat nie mogą sobie kogoś znaleźć to w większości przypadków jest problem z nimi. Z czysto matematycznego punktu widzenia, każdy facet chce się z Tobą przespać, a pokaźna część zgodziłaby się na związek, na seksualną wyłączność. Ale 15 lat żaden się nie znalazł.
  • Odpowiedz
@LifeReboot znam jedną taką irl, od 10 lata samotna, płacze że nikt jej nie chce a na tinderze 1000 par i jeszczr wiecej lajków, ale to ona by chciała mlodego, wysportowanego milionera mimo że sama jest 2/10 i #!$%@? na 3 zmiany w fabryce
  • Odpowiedz
  • 42
Nie dajcie sobie wmówić od toksycznych ludzi, że każdy człowiek ma jakąś patologię, na którą należy się godzić czy znosić(aczkolwiek można jak najbardziej)


@KingaM
Ale takie jest po prostu życie. Każdy jest mniej lub bardziej #!$%@?. Trzeba po prostu zacząć od wejrzenia wgłąb siebie i dostrzeżenia własnych wad.
  • Odpowiedz