Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Eeechhh gdzie ja znajdę różową która:
- nie pali papierosów ani nie ćpie
- nie przesadza z alkoholem (może nie pić)
- nie ma kolczyka w nosie
- nie jest brudnopisem
- nie chce mieć dzieci ani zwierząt
- jest wegetarianką
- jest ateistką
- nie głosuje na konfę ani na pis
- nie wierzy w gusła i astrologię
- ma mgr lub doktorat
- lubi przynajmniej jedno z: tygodnik nie, south park, muzyka klasyczna
- ma wolny zawód typu naukowiec, architekt, UX/UI, programowanie; copywriterka - może, ale to zbyt sztampowe
- coś potrafi poza pracą (np. grać na instrumencie)
- jest w stanie funkcjonować bez psychotropów, nie jest borderką itp.

I to tylko początek, a poza tym musimy się jeszcze dogadać...
Dzisiaj jedna z pozoru ciekawa dziewczyna wyciągnęła pudełko z jedzeniem z kurczakiem, zapachniało truchłem i już się człowiekowi odechciewa wszystkiego.

#rozowepaski #tinder #zwiazki #randkujzwykopem #badoo #niebieskiepaski #milosc #przegrywpo30 #wykop30plus



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 56
Nie jest brudnopisem

Takich określeń używają tylko konfiarze i pisowcy więc bejt jak wuj


@thorgoth: nie należę do jednych ani do drugich. Nie mam nic przeciwko tatuażom, mam sporo znajomych koleżanek z mniejszymi lub większymi ozdobami, ale i tak uważam że różowe które dały się wydziarać mają jakieś problemy i należy do nich podchodzić z rezerwą. Pół biedy jeśli jest to jakiś pikuś gdzieś tam, ale widok całego przedramienia w wyblakłych
@Dietetyq: nie wiem na podstawie której wypowiedzi ale mam o tobie notatkę "nienawidzi prostytutek, uwielbia pedo-księży, hejter, burak, fanatyczna konserwa". Wpisujesz się w mindset ludzi używających słowa brudnopis, podobnie jak konfiarze i pisiory, zresztą zdziwiłbym się gdybyś nie był jednym z nich
Takich określeń używają tylko konfiarze i pisowcy więc bejt jak wuj


@thorgoth: sam używam takich określeń, a nie głosowałem ani na PiS, ani na konfę. Oczywiście że nikomu wytatuowanemu nie powiem w twarz, że jest brudnopisem, żeby nie zranić jego uczuć. Co nie zmienia faktu iż mogę sobie tak myśleć o wytatuowanych osobach, prawda? Pozwolisz mi?
nie wiem na podstawie której wypowiedzi ale mam o tobie notatkę


@thorgoth: lol nie dość że nie trafiłeś z niczym, to naprawdę trzeba być dosłownie i literalnie chorym psychicznie żeby robić jakieś "notatki" o ludziach piszących na forum ze śmiesznymi obrazkami

niech Ci lekarz zmieni tabletki, albo idź ochłoń na dwór
@Dietetyq: muszę cie zaszokować ale nie jestem jedynym użytkownikiem mirko który zapisuje tu krótkie notki o innych, zgapiłem to dawno temu i bardzo sobie cenię tą funkcjonalność, bo pozwala szybciej się orientować z kim rozmawiasz. Czasem też oszczędzić czas, dyskusja z typami twojego pokroju jest bezprzedmiotowa.

O cudze zdrowie psychiczne też się nie martw, po twojej agresywnej reakcji widzę że nic z mojego wpisu się nie zdezaktualizowało. Zaskoczyło mnie tylko to
@thorgoth:

muszę cie zaszokować ale nie jestem jedynym użytkownikiem mirko


gratuluję, nie jesteś jedynym dziwakiem i odklejeńcem który robi teczki na userów forum ze śmiesznymi obrazkami (szkoda, tylko że dosłownie ZERO cech które mi przypisałeś jest prawdą wynikającą z wpisów tutaj xd)

O cudze zdrowie psychiczne też się nie martw, po twojej agresywnej reakcji


Czy ta "agresywna reakcja" jest z nami w tej chwili w pokoju? Syndrom oblężonej twierdzy mocno, idź
nie należę do jednych ani do drugich. Nie mam nic przeciwko tatuażom, mam sporo znajomych koleżanek z mniejszymi lub większymi ozdobami, ale i tak uważam że różowe które dały się wydziarać mają jakieś problemy i należy do nich podchodzić z rezerwą

@enron: to jest wewnętrznie sprzeczne, albo nie masz nic przeciwko, albo osądzasz połowę ludzkości na podstawie zrobionego tatuażu.

Normalni ludzie gdy ktoś ma za dużo tatuaży to... mowią że przesadził
@Dietetyq: w rozmowie z dowolnym człowiekiem na ulicy, powiedz mu to co mi napisałeś o chorobie psychicznej i tabletkach a następnie wytłumacz mu że to wcale nie jest agresywna reakcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie, nie dziele ludzi na prawactwo i lewactwo natomiast pewne ludzkie zachowania układają się w powtarzalne schematy. Ty wpadasz w schemat konserwatysty-katola który z gębą pełną frazesów pogardza innymi ludźmi tylko na
@mirko_anonim: na szczescie takich nudnych dziwek jak ta, co ja opisales jest malo i wszystkie zajete przez kogos, kto nie wie co to wykop pe el; jaki ty musisz byc zajebiscie ciekawy wypisujac listy w internecie o swojej idealnej karynce
nie należę do jednych ani do drugich. Nie mam nic przeciwko tatuażom, mam sporo znajomych koleżanek z mniejszymi lub większymi ozdobami, ale i tak uważam że różowe które dały się wydziarać mają jakieś problemy i należy do nich podchodzić z rezerwą

@enron: to jest wewnętrznie sprzeczne, albo nie masz nic przeciwko, albo osądzasz połowę ludzkości na podstawie zrobionego tatuażu.


Nie bronię nikomu robienia tatuażu, to czyjaś własna decyzja co ma robić