Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Eeechhh gdzie ja znajdę różową która:
- nie pali papierosów ani nie ćpie
- nie przesadza z alkoholem (może nie pić)
- nie ma kolczyka w nosie
- nie jest brudnopisem
- nie chce mieć dzieci ani zwierząt
- jest wegetarianką
- jest ateistką
- nie głosuje na konfę ani na pis
- nie wierzy w gusła i astrologię
- ma mgr lub doktorat
- lubi przynajmniej jedno z: tygodnik nie, south park, muzyka klasyczna
- ma wolny zawód typu naukowiec, architekt, UX/UI, programowanie; copywriterka - może, ale to zbyt sztampowe
- coś potrafi poza pracą (np. grać na instrumencie)
- jest w stanie funkcjonować bez psychotropów, nie jest borderką itp.

I to tylko początek, a poza tym musimy się jeszcze dogadać...
Dzisiaj jedna z pozoru ciekawa dziewczyna wyciągnęła pudełko z jedzeniem z kurczakiem, zapachniało truchłem i już się człowiekowi odechciewa wszystkiego.

#rozowepaski #tinder #zwiazki #randkujzwykopem #badoo #niebieskiepaski #milosc #przegrywpo30 #wykop30plus



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 56
Anonim (nie OP): - nie pali papierosów ani nie ćpie
- nie przesadza z alkoholem (może nie pić)
- nie ma kolczyka w nosie
- nie jest brudnopisem

- nie chce mieć dzieci ani zwierząt
- jest wegetarianką
- jest ateistką
- nie głosuje na konfę ani na pis
- nie wierzy w gusła i astrologię
- ma mgr lub doktorat

- lubi przynajmniej jedno z: tygodnik nie, south park, muzyka
Mogę tych ludzi lubić i się z nimi przyjaźnić, ale przed wchodzeniem w związek z taką osobą byłbym bardzo powściągliwy. Nie mogę?

@enron: pewnie że możesz. Dopóki wartosciujesz gust a nie człowieka wszystko jest w porządku.
To ogólnie bywa trudny temat, ja tak mam (staram się mieć) z ludźmi słuchającymi disco polo. Łapie się czasem na myśli "fajny, wartościowy człowiek ale słucha zenka w samochodzie, co z nim jest nie tak"?
@Dietetyq: No tylko nie wiesz czy nie miała blizn albo innego problemu który tatuaż zasłania. Ja mam bliznę na ręce po oparzeniu za dziecka to rozumiem że do końca życia muszę chodzić z blizną bo inaczej zostanę brudnopisem? #!$%@?ą logikę stosujecie.

Poza tym w kwestii etycznej tatuaż to tak jak majtki, po co w ogóle komuś dupę zawracać że ktoś chodzi w brzydkich majtkach? To tak jakbym podchodziła/pisała do lasek, paskudne
Pobierz SarahC - @Dietetyq: No tylko nie wiesz czy nie miała blizn albo innego problemu który...
źródło: comment_1616547287Cqqvm2uQcOLUk08oScXH2O,w400
@patryk_66: ja osobiście nie mam tak radykalnego podejścia + nawet jak ktoś sobie gałki oczne wytatuuje to niech mu ziemia lekką będzie

jednak widzę różnicę między osobą która ma fajne, estetyczne tatuaże - a osobą która jest jak "brudnopis"

tak samo jak widzę różnicę między osobą która chodzi na siłkę dla zdrowia i formy a osobą która jest przekokszonym sterydem z łapami po wstrzykiwanym hurtowo syntulu czy innego oleju :P
aprawdę trzeba być dosłownie i literalnie chorym psychicznie żeby robić jakieś "notatki" o ludziach piszących na forum ze śmiesznymi obrazkami

gratuluję, nie jesteś jedynym dziwakiem i odklejeńcem który robi teczki na userów forum ze śmiesznymi obrazkami


@Dietetyq: serio, 10 lat na wykopie i nie wiesz, że jest tu opcja dodania notatki o użytkowniku? XD to nie są żadne teczki XD
@Limonene: rozumiem, jeśli jest Ci to przydatne to ok - natomiast ten koleś co dał mnie na czarną listę miał notatki nie pasujące do mojej osoby bo ja na temat księży jakichś to się nie wypowiadam ani nie ganię prostytutek za ich pracę xd