Aktywne Wpisy

lubie-sernik +114
Byłem w nocnym klubie z @Arcane89 i jego bylą dziewczyna. Zrobiłem zdjęcia gołych dziewczyn ale rozkminiły to i kazały mi je usunąć.
Ktoś zna apke do odzyskiwania zdjęć na #android?
#sernikpodrozuje
Ktoś zna apke do odzyskiwania zdjęć na #android?
#sernikpodrozuje

lubie-sernik +34
Dobra nikt mi nie doradził jak odzyskać fotki skasowane z androida. Z kosza tez mi skasowały.
Macie tyle co mi zostało xD
Ja już w domu jestem, mega pijany hah xD ja juz nigdy nie pije obiecuje!
#sernikpodrozuje
Macie tyle co mi zostało xD
Ja już w domu jestem, mega pijany hah xD ja juz nigdy nie pije obiecuje!
#sernikpodrozuje
źródło: 1000058251
Pobierz




Poznaliscie dziewczyne ktora byla dla was oparciem, czy to w naturze kobiet ze gdy facet ma problemy to uciekaja? Widze ze jak jestem oparciem dla swojej dziewczyny, to jest ok ale gdy ja potrzebuje jej to jestem sam. Powiedzialem jej to, wiec uznala ze mamy inne podejscie do zycia i sie rozstalismy. Pytanie czy wszystkie kobiety takie sa czy to wyjatek? Moze po prostu facet musi byc taki typowy i nie gadac kobiecie o swoich troskach i to ja mam spaczone podejscie do rownosci w zwiazkach.
#zwiazki
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Sprawdziło się wchvj. Przy kobiecie nie wolno okazywać słabości. taka jest
@mirko_anonim: Takie głupoty redpillarze spermiarze piszą dla których najważniejszym celem życia jest zapłodnić kobietę i potem na nią harować jak wół.
jeżeli wywołujesz wrażenie p-------e to zwykła laska nie wytrzyma długo, szukaj sobie pielęgniarki z syndromem DDA
@mirko_anonim nie, NIGDY nie okazuj kobiecie słabości. Chyba że to Twoja matka, siostra, czy przyjaciółka (do ktorej nie masz zadnych planów co do związku). Po prostu tak się nie robi, bo zawsze, prędzej czy później, skończy się to utratą szacunku, martwym związkiem i rozstaniem. Ona nie jest Twoim kumplem czy przyjacielem, to Ty masz być dla niej oparciem. Nigdy na odwrót. Taka natura, nic nie da się
@mirko_anonim: Tak, jedyny długotrwały związek. Poza tym w rodzinie same takie kobiety. Matka, ciotki, babcie...
@mirko_anonim: tak. Ze świecą szukać, ale kilka znam.
@mirko_anonim Oczywiscie, ze sa takie co beda z Toba na dobre i na zle i beda wsparciem. Po prostu nie daj sobie
Napisales w pierwszej wiadomosci, zeby PRZENIGDY nie pokazuwac slabosci swojej kobiecie. Jak ma sie problem to lepiej do mamy czy siostry isc jak do swojej partnerki.
I jest ten d------y tekst 'Ona nie jest Twoim kumplem czy przyjacielem, to Ty masz być dla niej oparciem. Nigdy na odwrót. ' Ja p------e, w relacji oparcie jest wzajemne...
Nastepnie napialem, ze sa takie ksiezniczki,
* Jeśli szukasz najkrótszej drogi do strzelenia samobója to w to idź.