Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Poznaliscie dziewczyne ktora byla dla was oparciem, czy to w naturze kobiet ze gdy facet ma problemy to uciekaja? Widze ze jak jestem oparciem dla swojej dziewczyny, to jest ok ale gdy ja potrzebuje jej to jestem sam. Powiedzialem jej to, wiec uznala ze mamy inne podejscie do zycia i sie rozstalismy. Pytanie czy wszystkie kobiety takie sa czy to wyjatek? Moze po prostu facet musi byc taki typowy i nie gadac kobiecie o swoich troskach i to ja mam spaczone podejscie do rownosci w zwiazkach.
#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
@mirko_anonim: Ogólnie o dziwo sama MAMA mi uświadomiła kiedyś żeby nigdy nie okazywać słabości przy kobiecie. Że jak mam problemy, chcę się żalić, marudzić, narzekać to lepiej zawsze do niej niż do swojej kobiety i z perspektywy czasu, kilku związków, kilkudziesięciu relacji przeróżnych stwierdzam, że to jest chyba najlepsza rada w kontekście relacji damsko-męskich jaką od niej kiedykolwiek dostałem.

Sprawdziło się wchvj. Przy kobiecie nie wolno okazywać słabości. taka jest ich
@bojackHorsemanPatataj mama baza

@mirko_anonim nie, NIGDY nie okazuj kobiecie słabości. Chyba że to Twoja matka, siostra, czy przyjaciółka (do ktorej nie masz zadnych planów co do związku). Po prostu tak się nie robi, bo zawsze, prędzej czy później, skończy się to utratą szacunku, martwym związkiem i rozstaniem. Ona nie jest Twoim kumplem czy przyjacielem, to Ty masz być dla niej oparciem. Nigdy na odwrót. Taka natura, nic nie da się z tym
@mirko_anonim: Jestem w związku od kilku miesięcy I też widzę, że jakbym popadł w długi czy noga by mi się powinęła finansowo i nie stać by mnie było na restauracje, kino, jakieś upominki i ogolnie organizowanie randek ktore kosztują to prędzej bym zostal sam niż kobieta by mnie zmotywowała do działania. Może to mylne wrażenie moje, ale z nikąd się to nie wzięło.
@bojackHorsemanPatataj: @Karl_Tofel @Tranzol to zajebiste laski trafiacie jak uwazacie, ze nie moze wam sie powinac noga czy miec chwile slabosci. Skoro laska was zostawia przy peirwszym kryzysie to znaczy, ze taka ksiezniczke sobie wzieliscie i skaczecie w okol niej pokazujac ciagle jacy to 'mescy' jestescie.

@mirko_anonim Oczywiscie, ze sa takie co beda z Toba na dobre i na zle i beda wsparciem. Po prostu nie daj sobie wmowic, ze nie mozesz
@czuczupikczu "niemożliwe że nie spotkałeś kobiet którym nie przeszkadza słabość faceta na pewno jakieś szmule księżniczki tylko miałeś serio jaki brak szacunku co ty gadasz zle spotkałeś mówię ci złe kobiety miałeś inne spróbuj nie da się takich nie spotkać co ty gadasz inne musisz próbować bo różne są"
@mirko_anonim: Myślę, że część kobiet po prostu nie jest przyzwyczajona do sytuacji, w których facet się rozlatuje przy nich na kawałki i ktoś mu musi pomóc to poskładać. Nie mówię tu o jakimś alkoholiźmie czy nałogach, a po prostu słabości, problemach psychicznych. Faceci są przeciętnie bardziej stoiccy.
Jest też oczywiście kwestia tego, że w naszej kulturze to kobiety mają chyba większe wymagania, niż faceci: ty chcesz, żeby ona była ładna, miła
@Karl_Tofel: chciales zablysnas a cos Cie nie wyszlo.

Napisales w pierwszej wiadomosci, zeby PRZENIGDY nie pokazuwac slabosci swojej kobiecie. Jak ma sie problem to lepiej do mamy czy siostry isc jak do swojej partnerki.

I jest ten #!$%@? tekst 'Ona nie jest Twoim kumplem czy przyjacielem, to Ty masz być dla niej oparciem. Nigdy na odwrót. ' Ja #!$%@?, w relacji oparcie jest wzajemne...

Nastepnie napialem, ze sa takie ksiezniczki, ale