Wpis z mikrobloga

Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem podobnych sytuacji. Weźmy przykład imprezy: WESELE

Ja z moim facetem (ja fryzjerka, on mechanik15k) 1-2 w nocy: wywijamy na parkiecie, drzemy pisdy, pełni energii, dopiero się rozkręcamy.

W tym samym czasie czasie jakieś białokołnierzykowe pary typu #programista15k + prawnik zaorani, zmęczeni, głowy już wiszą nad stołami dosłownie utrzymywane siłą woli i zaraz zwijają do domu

My sen po 8h, dobre wysoko jakościowo jedzenie bo lubię zdrowo gotować, dużo czasu na relaks, bo nasze firmy już same sobie świetnie radzą, regularny ostry seks ze spełnianiem fantazji, regularny sport i siłownia, no ogólnie dobre zadowolenie z życia.

Oni gównojedzenie na szybko jedzone na mieście, pewnie używki i alkohol regularnie po pracy w korpo na odstresowanie, nierzadko narkotyki, nieregularny sen bo trzeba robić KPIaje i inne targety w korpo, ostatni raz do czynienia ze sportem mieli jak dostali miesiąc darmowego multisporta a chłop jeszcze 8 godzin wstecz siedział z jakimiś ciapakami na callu, albo przyspawany do tego swojego kąkutera

Z czego to może wynikać?
Macie podobnie?

Pytanie kieruję do ludzi >=28 lat ze średnim wykształceniem.

#zalesie #heheszki #bekazpodludzi #kiciochpyta #wesele #polska #przegrywpo30stce #wykop30plus #wykop30club #korposwiat

#pdk
NoMoreTearsJustSmile - Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem po...

źródło: temp_file5800066829568224808

Pobierz
  • 29
@NoMoreTearsJustSmile: Wgl beka, że taki programista aby mieć to 15k szkoli się nieustannie w czasie wolnym, cały czas musi pilnować trendów i przechodzić wymagające rekrutacje a taki fryzjer pomacha nożyczkami, zrobi w godzinę 2 osoby - 150 zł za jedną, albo jedno farbowanie za 750 zł, posiedzi w pracy 10 godzin bo w sumie to głównie gada, i bierze do domu 50k netto na luzie.
@NoMoreTearsJustSmile: xd pod oryginalnym postem opa pisalem odpowiedz z 5 min, ale sie okazalo, ze musialem kiedys zaorac opa bo dal mnie na czarna xD nikt mu chyba prawidlowej odpowiedzi nie dal.

Jakos tak to szlo xD

Gdy chodzilem co tydzien na melanz to tez i bez narko do 5-6 to minimum siedzialem. Jakbym zrobil rok przerwy od melo to tez bym sie cofnal do 1-2.

A dwa to po prostu