Wpis z mikrobloga

Już widzę jak lewica przejmie resort edukacji, ja, jako nauczyciel, będę musiał przynosić banana do szkoły i uczyć dzieci zakładania kondomów. "Dzisiaj drogie dzieci będziemy uczyć się zakładać prezerwatywy, a tego banana przyniosłem, bo nie staje mi na głodnego".

#wybory #lewica
  • 37
  • Odpowiedz
  • 535
@buffalosoldier82 mnie nauczycielka uczyła zakładania gumy na ogórku z 15 lat temu, wszyscy się świetnie bawili i jeszcze czegoś nauczyli, wtedy to było edukacja seksualna - teraz to będzie PROPAGANDA LEWICOWA Z RAMIENIA PARTII MARKSISTOWSKIEJ xD #bekazprawakow
  • Odpowiedz
Już widzę jak lewica przejmie resort edukacji, ja, jako nauczyciel, będę musiał przynosić banana do szkoły i uczyć dzieci zakładania kondomów. "Dzisiaj drogie dzieci będziemy uczyć się zakładać prezerwatywy, a tego banana przyniosłem, bo nie staje mi na głodnego".


@buffalosoldier82: i to jest niby złe? Nie uchronisz nastolatków przed seksem wiec niech wiedzą jak się zabezpieczać. Nie będą czekać do ślubu.

Albo to jest bait albo prawacy są do reszty debilami
  • Odpowiedz
@buffalosoldier82:

W drugiej klasie przychodzi nowa nauczycielka od geografii i mówi:
- Dziś porozmawiamy o tym, co to jest globus.
A klasa na to:
- Spadaj głupia dziwko.
Nauczycielka się rozbeczała i poszła do dyrektora. Dyrektor na to:
- Ja ci, droga koleżanko, pokażę jak z nimi postępować.
Wchodzą do klasy, dyrektor woła:
- Czołem małe #!$%@?!
- Siema łysy #!$%@?.
- Dziś nauczymy się zakładać kondoma na globus.
- A
  • Odpowiedz
@Njal: zgadza się - bo problem tkwi w tym, że chcą edukować dzieci na etapie 5-6 lat które w tym wieku nie powinny mieć z seksem nic wspólnego
  • Odpowiedz
@Njal zaawansowanie, chodziłeś do szkoły w podobnym czasie, co ja, mnie nic takiego nie spotkało i kondoma musiałem uczyć nakładać się sam. Dobrze, że jest ogólnodostępny internet, to nie było przypału. Jak sie nie mylę, to w guwbazjum nawet nie mieliśmy propozycji jakieś seksed czy wdż, co jest #!$%@?, bo nie unikniesz tego tematu. A nastolatkowi trzeba o takich rzeczach mówić, bo w takim to wszystko buzuje i jakby mógł, to zaliczyłby
  • Odpowiedz
  • 3
@buffalosoldier82 ola boga stasiu kondomy na banany beda zakładać, idzmy szybko do wikarego o tym powiedzieć, za moich czasow 72im takich rzeczy nie bylo.

Tak was widzę, jak ten temat wraca. Mam nadzieję że zapłacone bo jak nie toście tumany
  • Odpowiedz
@Disky:

chcą edukować dzieci na etapie 5-6 lat które w tym wieku nie powinny mieć z seksem nic wspólnego


Tylko że to całkowicie normalne że 5-6 letnie dzieci dotykają się w miejscach intymnych, są już bardzo ciekawe czy koledzy i koleżanki mają tam to samo co ono i zadają już pytania o to skąd się wzięły i jak powstały, i co, powiesz że z kapusty, albo że bocian przyleciał? Skoro rodzice
  • Odpowiedz