Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miesiąc temu w moim korpo zatrudniła się nowa różowa. Ogólnie całkiem ładna mocne 8/10. Znajomy z pracy tak jak ja i ona lvl 25 bardzo szybko się z nią zaczął poznawać. Żaden z niego chad, raczej zwykły mirek, ale zawsze z dziewczynami z pracy rozmawiał, wychodził na kawę.
Jednak, z tą nową jest zupełnie inaczej, wspólnie we dwoje wychodzą na kawę i lunch, dużo rozmawiają i śmieją się do siebie, według mnie bardzo mają się ku sobie i nie wygląda to na żadną zwykle koleżeńską relację.
Sęk w tym, że gość ma swoją różową od kilku lat. Czy uważacie, że powinienem jakoś zareagować? Tzn. powiadomić jego dziewczynę w jakiś sposób, co on wyrabia jak jest w pracy? Nie znam jej prywatnie, ale może to by pomogło dziewczynie zweryfikować gościa i mogła by poznać jaki jest.

#zwiazki #korpo #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim chcesz interweniować bo to Twoja dziewczyna lub siostra albo mu zazdrościsz? Ludzie potrafią chodzić na kawę i lunch w pracy i być tylko znajomymi nie musza zaraz tej relacji przenosić do życia poza praca albo stukać się w pracy xD moim zdaniem to jest życie tych ludzi i nie powinieneś się wtrącać. Nawet jakby typ zdradzał swoją dziewczynę to myślisz ze jego dziewczyna Ci uwierzy? Bez dowodów zdrady pomyśli ze coś
  • Odpowiedz
Nie wtrącaj się w cudze związki, bo wydaje Ci się, że wiesz coś lepiej. Ludzie w szczęśliwych związkach nie szukają na boki, więc może obecna różowa nie będzie wkrótce obecną. Nie jest to do końca spoko, ale czasem lepiej, niż męczyć się w nieszczęśliwym związku, bo "jesteśmy już tyle lat razem".
  • Odpowiedz
Nie masz swojego życia że się interesujesz cudzym ?


@pokipoki: pytanie retoryczne.

OPie mam takie info dla Ciebie. On juz te dwie bolcuje, a jak doniesiesz to szybciej przebolcuje 4 inne - wiec sam sie zastanow czy cos przypadnie psu ogrodnika
  • Odpowiedz