Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miesiąc temu w moim korpo zatrudniła się nowa różowa. Ogólnie całkiem ładna mocne 8/10. Znajomy z pracy tak jak ja i ona lvl 25 bardzo szybko się z nią zaczął poznawać. Żaden z niego chad, raczej zwykły mirek, ale zawsze z dziewczynami z pracy rozmawiał, wychodził na kawę.
Jednak, z tą nową jest zupełnie inaczej, wspólnie we dwoje wychodzą na kawę i lunch, dużo rozmawiają i śmieją się do siebie, według mnie bardzo mają się ku sobie i nie wygląda to na żadną zwykle koleżeńską relację.
Sęk w tym, że gość ma swoją różową od kilku lat. Czy uważacie, że powinienem jakoś zareagować? Tzn. powiadomić jego dziewczynę w jakiś sposób, co on wyrabia jak jest w pracy? Nie znam jej prywatnie, ale może to by pomogło dziewczynie zweryfikować gościa i mogła by poznać jaki jest.

#zwiazki #korpo #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
@mirko_anonim chcesz interweniować bo to Twoja dziewczyna lub siostra albo mu zazdrościsz? Ludzie potrafią chodzić na kawę i lunch w pracy i być tylko znajomymi nie musza zaraz tej relacji przenosić do życia poza praca albo stukać się w pracy xD moim zdaniem to jest życie tych ludzi i nie powinieneś się wtrącać. Nawet jakby typ zdradzał swoją dziewczynę to myślisz ze jego dziewczyna Ci uwierzy? Bez dowodów zdrady pomyśli ze coś
Nie masz swojego życia że się interesujesz cudzym ?


@pokipoki: pytanie retoryczne.

OPie mam takie info dla Ciebie. On juz te dwie bolcuje, a jak doniesiesz to szybciej przebolcuje 4 inne - wiec sam sie zastanow czy cos przypadnie psu ogrodnika