Wpis z mikrobloga

#konfederacja #wybory Mamy rządy ludzi od 18 lat a teraz będzie już 22 lata. Rozumiem można konfy nie lubić za korwina lub za jakiś dziwne wpisy sam się krzywiłem, ale w tym co pokazali w ostatnich 4 latach jak bronili ludzi w pandemi, o zbożu itp, trzeba ich szanować. Pokazali ze walczą o polskę. Braun ponad 100K utracił uposażenia przez Witek za to że maseczki w sejmie nie nosił się sprzeciwiał zamordyzmowi. Znajdźcie mi obecnie innego polityka który tak walczy o polaków i stracił kasę za swoje ideały. Ludzie głosują na tych co pokażą w tv wiem widzę po rodzinie. Kogo bym nie pytał to albo ich nie zna albo jakieś wyrwane wypowiedzi bo nie maja Internetu. Lewica i 3D jest w TV gorzej lub bardziej ale jest. Tak jestem zawiedziony wynikiem konfy zobaczymy rano, może do 8% się zbliża. Można ich nie lubić ale życzenie im rozbicia się o próg wyborczy po tym co zrobili dla polaków przez ostatnie 4 lata jest zwykłą zawiścią i skrajną słabością. Moiża im życzyć aby nie rządzili i ok to rozumiem ale te 10-15% dały by w rządzie jakaś świeżość, wystarczy pooglądać debaty Bosaka, Wawera itp. Tak tak wiem trolle i inni czekam na wasze śmieszne odpowiedzi które nic nie znaczą. Pisze do inteligentnych ludzi którzy są wstanie konstruktywnie się wypowiedzieć. #polityka
  • 25
@CorniMati: Przede wszystkim konfederacja to partia skrajnie prorosyjska i jej miejsce jest na śmietniku, a nie w sejmie. Nie ma w Polsce partii, która skupiałaby wokół siebie tylu kacapów, szurów i po prostu skrajnych idiotów.
Można ich nie lubić ale życzenie im rozbicia się o próg wyborczy po tym co zrobili dla polaków przez ostatnie 4 lata jest zwykłą zawiścią i skrajną słabością.


@CorniMati: bez konfy w sejmie odnotowaliśmy jeden z największych wzrostów gospodarczych na świecie, po co nam te szury z powiązaniami z kremlem? xD
@gtk90: Tak z tym się nie zgadzam Powiem więcej jako wyborca konfy że np aborcja ale za zgodą ojca i matki po weryfikacji DNA aby było wiadomo powinna być dostępna do tego 12 tyg. Jestem realista i nie skrajnym prawicowcem w wieku około 30 lat. jednakże inne partie nadal są za pisem ale tak lekko i za PO dlatego na nich nie głosuję. Dodatkowo zmieniają poglądów jak chorągiewka a po konfie
@CorniMati: przejrzyj na oczy, Braun to szur, reszta to leśne dziady. Rosja super, nie dla UE, nie dla gejów, covid wymyślony, kobiet nie lubimy xD chłopie z takimi poglądami to choćby przedtawili super plan wyborczy gospodarczy miałbym ich w dupie (a takowego nie mają)