Wpis z mikrobloga

#konfederacja #wybory Mamy rządy ludzi od 18 lat a teraz będzie już 22 lata. Rozumiem można konfy nie lubić za korwina lub za jakiś dziwne wpisy sam się krzywiłem, ale w tym co pokazali w ostatnich 4 latach jak bronili ludzi w pandemi, o zbożu itp, trzeba ich szanować. Pokazali ze walczą o polskę. Braun ponad 100K utracił uposażenia przez Witek za to że maseczki w sejmie nie nosił się sprzeciwiał zamordyzmowi. Znajdźcie mi obecnie innego polityka który tak walczy o polaków i stracił kasę za swoje ideały. Ludzie głosują na tych co pokażą w tv wiem widzę po rodzinie. Kogo bym nie pytał to albo ich nie zna albo jakieś wyrwane wypowiedzi bo nie maja Internetu. Lewica i 3D jest w TV gorzej lub bardziej ale jest. Tak jestem zawiedziony wynikiem konfy zobaczymy rano, może do 8% się zbliża. Można ich nie lubić ale życzenie im rozbicia się o próg wyborczy po tym co zrobili dla polaków przez ostatnie 4 lata jest zwykłą zawiścią i skrajną słabością. Moiża im życzyć aby nie rządzili i ok to rozumiem ale te 10-15% dały by w rządzie jakaś świeżość, wystarczy pooglądać debaty Bosaka, Wawera itp. Tak tak wiem trolle i inni czekam na wasze śmieszne odpowiedzi które nic nie znaczą. Pisze do inteligentnych ludzi którzy są wstanie konstruktywnie się wypowiedzieć. #polityka
  • 25
@CorniMati: W imię zwalczenia popisowskiego duopolu miałbym głosować na rusofilską, fundamentalistyczną religijnie, anty unijną partię... bo tak? Bo są powiewem świeżości? Nie ważne jacy ważne że inni? xD
@CorniMati: niech wypie#dalają xD banda nieudaczników która dużo gada ale jak co do czego to nigdy z nikim nie umie się dogadać i niczego nie wywalczą. Wolnościowcy od siedmiu boleści. Młodzi przedsiębiorcy którzy porządnego projektu ustawy nie umieją napisać i 90% projektów ma uzasadnienie "obniżymy inne koszty i wyrównamy różnice". Gospodarcze rekiny które ponad połowę ustaw napisały na tematy światopoglądowe.

Zawodowi politycy którzy dnia nie przepracowali w uczciwym zawodzie i od
@CorniMati Konfederacja przegrała przez Mentzena, który swoją manią przywódcy zmarginalizował Brauna i powoli ale skutecznie odsuwał Bosaka, równocześnie kierując swoje postulaty do nieistniejącego lub poważnie zaangażowanego po drugiej stronie barykady elektoratu. Wbrew powszechnej chyba opinii, uważam, że centrowy zwrot Konfy pod koniec kampanii był dużym błędem właśnie z tego powodu. Tragedii dopełniły tragicznie źle ułożone listy, dużo ludzi przypadkowych, bardzo dużo spadochroniarzy. Smutne to, ale taka jest rzeczywistość.