Wpis z mikrobloga

#konfederacja #wybory Mamy rządy ludzi od 18 lat a teraz będzie już 22 lata. Rozumiem można konfy nie lubić za korwina lub za jakiś dziwne wpisy sam się krzywiłem, ale w tym co pokazali w ostatnich 4 latach jak bronili ludzi w pandemi, o zbożu itp, trzeba ich szanować. Pokazali ze walczą o polskę. Braun ponad 100K utracił uposażenia przez Witek za to że maseczki w sejmie nie nosił się sprzeciwiał zamordyzmowi. Znajdźcie mi obecnie innego polityka który tak walczy o polaków i stracił kasę za swoje ideały. Ludzie głosują na tych co pokażą w tv wiem widzę po rodzinie. Kogo bym nie pytał to albo ich nie zna albo jakieś wyrwane wypowiedzi bo nie maja Internetu. Lewica i 3D jest w TV gorzej lub bardziej ale jest. Tak jestem zawiedziony wynikiem konfy zobaczymy rano, może do 8% się zbliża. Można ich nie lubić ale życzenie im rozbicia się o próg wyborczy po tym co zrobili dla polaków przez ostatnie 4 lata jest zwykłą zawiścią i skrajną słabością. Moiża im życzyć aby nie rządzili i ok to rozumiem ale te 10-15% dały by w rządzie jakaś świeżość, wystarczy pooglądać debaty Bosaka, Wawera itp. Tak tak wiem trolle i inni czekam na wasze śmieszne odpowiedzi które nic nie znaczą. Pisze do inteligentnych ludzi którzy są wstanie konstruktywnie się wypowiedzieć. #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
życzenie im rozbicia się o próg wyborczy po tym co zrobili dla polaków przez ostatnie 4 lata jest zwykłą zawiścią i skrajną słabością


kek xD
  • Odpowiedz
  • 4
@ThomasPol: Ja nie lubię szufladkować ludzi w tym przypadku polityków. Chodzi mi o to że mediom i wpływowym ludziom pasuje PO i PIS na zmianę. Maja swoich u góry mogą realizować interesy nie mówię o grubych rybach a o powiatowych płotkach. Oni najwięcej zyskują, widzę to po swoim wiejskim okręgu.
  • Odpowiedz
@CorniMati: Przede wszystkim konfederacja to partia skrajnie prorosyjska i jej miejsce jest na śmietniku, a nie w sejmie. Nie ma w Polsce partii, która skupiałaby wokół siebie tylu kacapów, szurów i po prostu skrajnych idiotów.
  • Odpowiedz
  • 11
@RoyKeane: Tak już pis szukał powiązań kilka lat temu konfy z rosją. Nagle po długiem czasie ucichło po długiem czasie, dlaczego bo pis nic nie znalazł mając wszystkie instytucje pod ręką. Więc mówienie że Konfa jest pro rosyjska to jak mówienie że pis jest prawicowy :)
  • Odpowiedz
Można ich nie lubić ale życzenie im rozbicia się o próg wyborczy po tym co zrobili dla polaków przez ostatnie 4 lata jest zwykłą zawiścią i skrajną słabością.


@CorniMati: bez konfy w sejmie odnotowaliśmy jeden z największych wzrostów gospodarczych na świecie, po co nam te szury z powiązaniami z kremlem? xD
  • Odpowiedz
@CorniMati: Braun, który sprzeciwia się aborcji w jakimkolwiek przypadku i blokuje pracę projektu na ten temat, to imo jeszcze większy zamordyzm niż jakieś maseczki. szczucie na różne mniejszości to też zamordyzm.
  • Odpowiedz
  • 1
@gtk90: Tak z tym się nie zgadzam Powiem więcej jako wyborca konfy że np aborcja ale za zgodą ojca i matki po weryfikacji DNA aby było wiadomo powinna być dostępna do tego 12 tyg. Jestem realista i nie skrajnym prawicowcem w wieku około 30 lat. jednakże inne partie nadal są za pisem ale tak lekko i za PO dlatego na nich nie głosuję. Dodatkowo zmieniają poglądów jak chorągiewka a po konfie
  • Odpowiedz
@CorniMati: przejrzyj na oczy, Braun to szur, reszta to leśne dziady. Rosja super, nie dla UE, nie dla gejów, covid wymyślony, kobiet nie lubimy xD chłopie z takimi poglądami to choćby przedtawili super plan wyborczy gospodarczy miałbym ich w dupie (a takowego nie mają)
  • Odpowiedz