Wpis z mikrobloga

@lukiboss miałem iPhona i jakoś tej mitycznej płynności nie doświadczyłem. Działał dobrze i tyle. A ściny i spadki płynności widziałem nie raz. iPhone w zasadzie idealnie płynnie działał w aplikacjach systemowych i społecznościowych typu Instagram. Cała reszta w cały świat
@orzeszkowydidi: to faktycznie dziwnie, mam jeszcze kilku znajomych na XS/XR i nie narzekają aż tak. Apple to nie magia, sprzęt się starzeje, być może ten konkretny zestarzał się dużo szybciej.
@vauecki: chłopie miałem folda 2 i folda 3 na premierę, gdzie kosztowały one prawie 10k - to jaki mam jeszcze droższy i lepszy telefon kupić na androidzie żeby nie zacinał się??? No z debilami ja tu rozmawiam, piszę że wydałem 10k na androida a i tak ścinał to mi chłop pisze, żebym lepszy telefon kupił xD
dlaczego od już co najmniej 10 lat nie mam żadnych takich problemów z Androidem


@Krupier: dużo zależy od szczęścia tak na prawdę, przykładowo mój Huawei 20 Lite przez dobre 2 lata działał praktycznie niezawodnie i w zasadzie z dnia na dzień zaczęły dziać się z nim cuda
często jest tak, że wejdzie jakaś aktualizacja, gdzieś zapchają się jakieś cache albo coś w tym guście i telefon zaczyna działać strasznie

z resztą
@Thermao: w ogóle nie śledzę nowych telefonów bo jak dla mnie od 10-15 lat nie było żadnej innowacji i rynek jest nudny, ale powrót do składanych telefonów jest interesujący. Ciekawe kiedy pierwszy smartfonowy slider xD
chłopie miałem folda 2 i folda 3 na premierę, gdzie kosztowały one prawie 10k - to jaki mam jeszcze droższy i lepszy telefon kupić na androidzie żeby nie zacinał się??? No z debilami ja tu rozmawiam, piszę że wydałem 10k na androida a i tak ścinał to mi chłop pisze, żebym lepszy telefon kupił xD


@lukiboss: cena nie definiuje "lepszości" sprzętu. Jakiegokolwiek, telefonów też (a nawet tym bardziej bym powiedział).

Kupiłeś
@vauecki: @Krupier

To w końcu Android jest taki zajebisty czy jednak telefon za 10 tysięcy ma brawo być słaby? XD Zdecydujcie się w końcu. Apple złego ale Samsung za 10K gut gut jak ssie wora bo „płacisz za technologię ekranu”

Za technologię, która może jest droga ale za to ekran jest z plastiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)