Wpis z mikrobloga

@lukiboss ciężko mi w to uwierzyć. Mam folda 2 juz 3 rok i żadnych problemów czy ścinek. Za to dziewczyna ma 13 pro i co chwilę jakiś problem z aparatem czy crashe aplikacji
@SaintWykopek: Jak tak widzę te wasze dyskusje dochodzę do wniosku, że hejterzy ajfonów czy ogólnie produktów Apple to taka sama sekta jak ajfoniarze, która musi sobie i wszystkim innym tłumaczyć, że jak można dalej korzystać z jabłka - "patrz ja mam xiaomi flagowca i zobacz jakie on ma specyfikacje, mój procesor jest lepszy niż twój a zapłaciłem 300zł". Faktem jest, że w pewnych korpokręgach i szczególnie już na zachodzie posiadanie ajfona
jak ci kazde gówno liczy jako aplikację to nie dziwne że wychodzi ich 435 XD


@jukel: no popatrz. I z każdym tym gównem wciąż działa płynnie od 3 lat. iksde

Bez usług systemowych jest 169.
Faktem jest, że w pewnych korpokręgach i szczególnie już na zachodzie posiadanie ajfona jest pewnym symbolem "statusu" a raczej normalności - każdy ma i na androidziarzy się trochę patrzy jak na biedaków


@Coxex: no, ale jak to? Przecież tu ciągle piszą, że na tym zachodzie to ajfon jest uważany za zwykły telefon, a nie jakiś wyznacznik statusu.

Zdecydujcie się.

BTW, jeśli faktycznie gdzieś są kręgi, które uważają tak jak piszesz to
Ale mnie skręca taka niewiedza. AJFĄ LEPSZY BO TESTOWAŁEM SAMSUNGA A52 I BYŁ GORSZYY!11.


Żaden android jaki miałem nie wytrzymał mi 2lat i zawsze słyszałem gadkę ‚zły kupiłeś bo rurzne som.’
Dobrze, nie wiem nie znam się, mam swoje życie mam swoje sprawy nie mam czasu edukować się który z 80 modeli xiaomi jest najlepszy, kupuje iPhone i mam wywalone jajca na następne 4 lata na te wasze porównywania i analizy
@koniecswiatajestbliski: dowód anegdotyczny to byłby gdyby jeden drogi telefon z androidem mi się zacinał, a mi się zacinały dwa najdroższe telefony z androidem. Jeśli telefon za 10k nie potrafi płynnie pracować, to po co mam testować jakieś xiaomi za 1000zł?
@lukiboss: ajfony budują tylko dobre, a gówno wypuszczone w pół testowej wersji dla debili którzy to kupią, za gruby hajs to nadal gówno, to NIE JEST ich flagowy produkt, to nowinka techniczna, nie rozumiesz? Myślisz że ajfonów by składanych nie robili jakby mogli to porządnie zrobić? Te technologie są jeszcze po prostu zawodne i niedopracowane. Sam w życiu bym nie kupił takiego telefonu, nie mają osiągów tak dobrych jak zwykłe. Sam
@Frygus96: no tak i kolejny będzie pisał że Fold to średnia półka i w ogóle procesor ze śmietnika i reszta bebechów tak samo. Człowieku, przecież tam są topowe części... Nawet iphone za 1k się nie zacina, to jakim prawem android za 10k się zacina? To nie powinno mieć po prostu miejsca. 2023 rok, a telefon z androidem dalej potrafi np. przez noc zjeść 20% baterii, bo jakaś apka się odpali w
Te technologie są jeszcze po prostu zawodne i niedopracowane. Sam w życiu bym nie kupił takiego telefonu, nie mają osiągów tak dobrych jak zwykłe. Sam jesteś sobie winny. Kup sobie dobrego androida to będzie ci wszystko cacy śmigać latami, kup sobie dobrego ajfona, i będzie tak samo


@Frygus96: ale to ma odniesienie jedynie do ekranu. Cała reszta czyli podzespoły i system jest taki sam jak chociażby w S23 Ultra. Nie rozumiem
@Krupier No właśnie jest zwykłym telefonem, a posiadanie czegoś innego jest kinda oznaką biedy, nawet jeśli jest to najnowszy android 10x droższy od ajfona
@lukiboss: Bo wiesz jaka jest różnica - jak ktoś kupuje Androida za 10 koła to rzadko kiedy się bawi w kombinowanie a najczęściej używa tego sprzętu do roboty a kupując śmiecia za kilkaset złotych wielu kombinuje z różnymi customami, które dają pozorne złudzenie, że telefon #!$%@? i kozaczą.