Wpis z mikrobloga

@ShortyLookMean: korzystałem ze wszystkiego co wymieniłeś poza Canvą i nie miałem takich problemów. Resety aplikacji mi się zdarzają ale to z faktu, że zapycham w nim ram pod korek przy pomocy ProCreate a potem przerzucam się na 10 innych aplikacji :D Szkoda słyszeć, że M1 nie przetrwał próby, ja swojego uwielbiam.
Mój X3 NFC, który ma chyba już prawie 3 lata działa tak samo dobrze jak iphone 12 (a pewnie nawet i 13, 14 czy jakie tam teraz wyszły).


@Krupier: żyj w słodkiej nieświadomości xD
żyj w słodkiej nieświadomości xD


@rimyi: raczej ty żyjesz w takowej będąc przekonanym, że aby telefon działał płynnie to trzeba za niego dać nie wiadomo ile tysięcy polskich złotych.

Ale luz, marketingowcy lubią to bo jesteś idealnym targetem.

iksde
@Krupier: nie trzeba, ale gwarantuję Ci, że dużo ludzi zajechałoby wydajność X3. Pisanie, że Xiaomi na snapie 732 ma tą samą wydajność co najnowsze układy od Apple to farmazon.
@Krupier: ale dlaczego wkładasz mi w usta słowa, których nigdy nie powiedziałem? To, że telefony działające płynnie są drogie nie znaczy, że muszą lub powinny takie być. To, że akurat takie drogie telefony są płynne jest zasługą optymalizacji systemu pod mniejszą bazę telefonów, częstych aktualizacji, nawet po 5 latach. Absolutnie nikt nie zabrania producentom tańszych telefonów spróbować zoptymalizować swoją wersję androida pod swoje telefony lub wydać nowy system.

iksde to myślenie,
nie trzeba, ale gwarantuję Ci, że dużo ludzi zajechałoby wydajność X3.


Czym? Bo ja mam w tej chwili zainstalowanych 435 aplikacji i odkąd mam ten telefon to nie mam żadnych problemów z płynnością.

Pisanie, że Xiaomi na snapie 732 ma tą samą wydajność co najnowsze układy od Apple to farmazon.


@jukel: i znowu jakieś twoje urojenia. Gdzie ja to napisałem?
ale dlaczego wkładasz mi w usta słowa, których nigdy nie powiedziałem? To, że telefony działające płynnie są drogie nie znaczy, że muszą lub powinny takie być. To, że akurat takie drogie telefony są płynne jest zasługą optymalizacji systemu pod mniejszą bazę telefonów, częstych aktualizacji, nawet po 5 latach. Absolutnie nikt nie zabrania producentom tańszych telefonów spróbować zoptymalizować swoją wersję androida pod swoje telefony lub wydać nowy system.


Przecież ja cały czas piszę
Przecież ja cały czas piszę o tym, że telefony nie muszą być drogie by działały płynnie. To nie czasy pierwszych Androidów z HTC Wildfire S czy coś.


@Krupier: po raz kolejny, nikt nie zabrania producentom tańszych telefonów optymalizacji systemu na tyle, żeby sprzęt nie nadawał się na śmietnik po roku czy dwóch. Jedyne telefony z androidem, które wytrzymują próbę czasu to niestety samsungi.

przyjedź do mnie, dam ci do ręki mój
@Krupier:

„Mój X3 NFC, który ma chyba już prawie 3 lata działa tak samo dobrze jak iphone 12 (a pewnie nawet i 13, 14 czy jakie tam teraz wyszły).”

Przestań #!$%@?ć o tych urojeniach ładnie proszę xD
@lukiboss: "Po prostu chłopie nie wiesz jaka płynność jest na iphonach..."

Dopóki Apple nie wypuści update'u, który powoduje błędy w działaniu kalkulatora, albo telefon zacznie zwalniać programowo (że niby ochrona baterii).

Czy fanboja, który myśli że są smartfony i iPhony. Posiadanie tego drugiego to nie wybór, to życie.

Pisze z telefonu za 1200 od Realme, który od ponad dwóch lat działa prawidłowo i ewentualne zawieszenia stabilnych aplikacji (nie telefonu) mogę policzyć
po raz kolejny, nikt nie zabrania producentom tańszych telefonów optymalizacji systemu na tyle, żeby sprzęt nie nadawał się na śmietnik po roku czy dwóch. Jedyne telefony z androidem, które wytrzymują próbę czasu to niestety samsungi.


@rimyi: no ja mam tego POCO już prawie 3 lata i planuję jeszcze z 2-3 go używać. 5-6 lat płynnego działania telefonu to źle?

BTW mój Nexus 5 #!$%@? nawet całkiem nieźle, ale bateria już niestety
„Mój X3 NFC, który ma chyba już prawie 3 lata działa tak samo dobrze jak iphone 12 (a pewnie nawet i 13, 14 czy jakie tam teraz wyszły).”


Przestań #!$%@?ć o tych urojeniach ładnie proszę xD


@jukel: przecież urojenia piszesz ty, nie ja. iksde