Wpis z mikrobloga

Lewacy określili 6 możliwych przyczyn obrzydzenia faceta po usłyszeniu, że jego partnerka lizała poprzedniemu partnerowi odbyt. Są to:
- niepewność własnego ciała
- niedojrzałość
- bycie dziwolągiem gdyż są to powszechne, stosowane przez wszystkich praktyki seksualne
- preferowanie seksu przy zgaszonym świetle pod kołdrą
- niepotrzebne pytanie partnerki o poprzednich partnerów
- głosowanie na konfederację.

#seks #rimming #konfederacja #lewackalogika #bekazlewactwa
WielkiNos - Lewacy określili 6 możliwych przyczyn obrzydzenia faceta po usłyszeniu, ż...

źródło: temp_file7712030849183265604

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • 43
nigdy żadnej lasce dupy nie lizałeś, co? xD


@yahoomlody jestem laską. Masz pasek przecież tak?



typ zwyzywał dziewczynę która nic złego mu nie zrobiła.


@Wink powiedział dosadnie i z niedostatkiem ogłady, że ich preferencje seksualne się różnią.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: też mam dziwne fetysze, ale moim zdaniem nie mówi się takich rzeczy na samym początku znajomości, z drugiej strony on też przesadził, mógł zachować więcej kultury. O komentarzach nie wspomnę bo to po prostu zakompleksieni ludzie i tyle
  • Odpowiedz
@PlesniakPospolity: A czy to nie jest tak, że da druga dziurka ma więcej bakterii i ogólnie inną florę bakteryjną i aby rimming był naprawdę bezpieczny to w zasadzie trzeba robić lewatywę? Kolejny argument, nie z dupy :D słyszałeś aby ktoś jadł dla przeżycia gówno ? Bo siki to słyszałem, że pili. Moje dowody są oczywiście czysto anegdotyczne.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja mam idealistyczne podejście.

Jeżeli miałbym oddać się kobiecie i zrobić dla niej wszystko to na jakim poziomie mnie to stawia skoro ona sama wszystko oddała innemu facetowi.

I tu nie chodzi o to czy uprawiała seks, robiła loda czy ssała hemoroidy- fizyczny aspekt jest mniej istotny liczy się duchowa czesc i psyche

Bardzo mnie bawi to pokolenie bo jest w stanie przepłacić za limitowany drop butów, stać pare dni
  • Odpowiedz
nigdy żadnej lasce dupy nie lizałeś, co? xD


@yahoomlody: nie powiem, na ciekawych podstawach budujecie swoją tożsamość
( ͡° ͜ʖ ͡°) Apokalipsa naprawdę się spóźnia
  • Odpowiedz